Wyszła w nocy z domu i nie wróciła. Tajemnicze zaginięcie 15-letniej Polki, rodzina błaga o pomoc

Wyszła w nocy z domu i nie wróciła. Tajemnicze zaginięcie 15-letniej Polki, rodzina błaga o pomoc Źródło: facebook.com Policja Przasnysz

Nicola Żebrowska wyszła w nocy z domu i już do niego nie wróciła. Rodzina jest załamana i prosi o pomoc w poszukiwaniach. Tajemnicze zniknięcie 15-latki budzi wiele emocji. Wszyscy mają nadzieję, że uda się odnaleźć ją całą i zdrową. Każda mijająca dobra martwi bliskich coraz bardziej.

15-letnia Nicola Żebrowska przepadła jak kamień w wodę. Natychmiast po zgłoszeniu jej zaginięcia służby zajęły się sprawą. Niestety, dotychczas pojawiło się więcej pytań niż odpowiedzi. Nikt nie ma pojęcia, gdzie dziewczyna może się znajdować. Policja prosi o przekazanie jakichkolwiek informacji, które mogą okazać się pomocne i przyczynić się do jej odnalezienia. 

Tajemnicze zniknięcie 15-latki. Nicola Żebrowska wyszła z domu i nie wróciła 

Na facebookowym profilu policji z Przasnysza opublikowano zdjęcie 15-letniej dziewczynki z informacją o jej nagłym zaginięciu. Jak wynika z zamieszczonych informacji, nastolatka w nocy z 28 na 29 maja wyszła z domu w Przasnyszu i już do niego nie wróciła. Od tego czasu dziewczyna nie kontaktowała się z bliskimi i nie dawała żadnych oznak życia. Policja nieprzerwanie prowadzi poszukiwania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Uwaga! Poszukujemy 15-letniej Nicoli Żebrowskiej. Przasnyscy policjanci od minionego piątku, tj. 29 maja 2020 roku, która w nocy z 28 na 29 maja 2020 roku samowolnie opuściła miejsce pobytu i do chwili obecnej do niego nie powróciła - czytamy w komunikacie opublikowanym na facebookowym profilu  Policja Przasnysz. 

Nikt nie wie, co stało się z Nicolą. Policja i rodzina proszą o pomoc w poszukiwaniach. Kluczowe dla sprawy mogą okazać się wszelkie informacje. W dniu zaginięcia 15-latka miała na sobie ciemne spodnie, bluzę w czarno-białe pasy poziome i czarne adidasy z białą podeszwą. Nicola ma 168 cm wzrostu, długie ciemne włosy oraz jest szczupłej budowy ciała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" sięgnął dna. W sieci pojawiło się nieprawdopodobne nagranie, ręce opadają

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

- Zaginiona ubrana była w ciemne spodnie, bluzę w czarno-białe pasy poziome, buty czarne adidasy z białą podeszwą, wzrost około 168 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie ciemne. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 7048200 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112 - czytamy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest ważna decyzja rządu. Duże zmiany czekają nas już 6 czerwca
  2. Robert Lewandowski zdradził sekret żony. Mogła umrzeć w trakcie porodu. Szczere wyznanie łamie serce
  3. Nowe ognisko koronawirusa w fabryce z żywnością. Pilny komunikat sanepidu
  4. Niepokojące doniesienia o "znikających dzieciach". Powód wielu zasmuci
  5. Najnowszy komunikat MZ ws. maseczek. Wiele osób nie wie, narażają się na wysokie mandaty
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News