Żona zmarłego aktora ujawniła zawartość jego telefonu. Trudno powstrzymać wzruszenie

Żona zmarłego aktora ujawniła zawartość jego telefonu. Trudno powstrzymać wzruszenie Źródło: nickcordero1 Instagram.com

Nick Cordero to światowej sławy aktor, który po tym, jak w marcu zakaził się koronawirusem, trafił do szpitala i niestety już go nie opuścił. Przy szpitalnym łóżku niemalże bez przerwy obecna była jego żona. Teraz kobieta poinformowała fanów, że udało jej się dostać do telefonu męża, a to, co zobaczyła, wzruszyło wszystkich.

Nick Cordero to pacjent, który wymyka się opisowi typowej ofiary śmiertelnej wirusa SARS-CoV-2. Mężczyzna był w sile wieku i dobrej kondycji fizycznej, niestety po wielu komplikacjach zmarł mimo wysiłku włożonego przez lekarzy. Zawartość jego telefonu przypomniała żonie aktora o tym, jakim był człowiekiem. Trudno powstrzymać wzruszenie.

Żona zmarłego aktora ujawniła zawartość telefonu męża

Nick Cordero był mężem pięknej blondynki, z którą doczekał się syna Elvisa. Chłopiec był jego oczkiem w głowie i młody tata uwielbiał spędzać czas z maluchem, pokazując mu świat. Każdą wolną chwilę, którą spędzał poza deskami broadwayowskiego teatru, poświęcał rodzinie i uwielbiał dzielić się rozczulającymi wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. Na jego profilu na Instagramie pełno jest zdjęć żony oraz syna, ale największe wzruszenie wywołuje jednak zwartość prywatnej kolekcji w galerii telefonu aktora. Żona poinformowała fanów, że przypadkiem przypomniała sobie kod do komórki męża i pokazała, co znajduje się na urządzeniu zmarłego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wzruszenie chwyta za gardło, nie wierzyła własnym oczom

Amanda Kloots do końca wierzyła, że Nick Cordero wybudzi się ze śpiączki i będzie mogła wspólnie z ukochanym wychować Elvisa. Niestety lekarze od początku dawali aktorowi wyjątkowo małe szanse na wyzdrowienie. Po jego śmierci żona wstawiła zdjęcie telefonu komórkowego z informacją, że przypadkiem przypomniała sobie kod do odblokowania urządzenia ukochanego i zobaczyła, że Nick Cordero otrzymał ponad 800 wiadomości. Większość, jeśli nie wszystkie, to, mnóstwo dobrych słów oraz życzenia powrotu do zdrowia. Aktor nigdy ich nie odczytał, ale kobieta była wzruszona tym ogromem wsparcia od znajomych męża. To jednak nie wszystko, co tam znalazła.

Dzisiaj grzeje: 1. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny apel. Chodzi o ludzkie życie

Ostatnie zdjęcia są wyjątkowe

W galerii aktora, podobnie jak w jego mediach społecznościowych, przeważają zdjęcia z najbliższymi. Jak relacjonuje Amanda Kloots na ostatnich zdjęciach, zrobionych tuż przed tym, jak aktor zapadł w śpiączkę, widżc Nicka Cordero ze swoim synkiem. Dziecko straciło wspaniałego tatę, ale nie ulega wątpliwości, że do ostatnich chwil mężczyzna był całkowicie zapatrzony i bez pamięci zakochany w małym Elvisie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagle zauważyła u siebie obrzęki na nogach i osłabienie mięśni. Wszystko przez jeden produkt, od razu z niego zrezygnowała
  2. Wielki wyczyn młodego sportowca. Zauważył pożar i uratował małe dziecko, wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  3. W życie weszły duże zmiany ws. rejestracji u lekarzy. NFZ radzi pacjentom
  4. Beata Kozidrak przerwała w końcu milczenie. Bardzo smutne słowa
  5. Masz telefon w jednej z największych sieci w Polsce? Należy ci się zwrot pieniędzy
  6. Znaleziono dryfującą łódź z 4-latkiem na pokładzie. Jego mama, znana aktorka została uznana za zmarłą, są zeznania chłopca

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News