Neymar oskarżony o gwałt. Do sieci wyciekło nagranie

Neymar oskarżony o gwałt. Do sieci wyciekło nagranie Źródło: YouTube/FAFHD

Neymar został oskarżony o gwałt. Ta szokująca wiadomość kilka dni temu obiegła media na całym świecie. Jednym z dowodów może być nagranie, które znalazło się dziś w sieci. Mimo to, piłkarz wciąż odpiera zarzuty.

Neymar może być w poważnych tarapatach. Kilka dni temu nie tylko fanami Brazylijczyka, lecz także całym piłkarskim światem, wstrząsnęły poważne zarzuty, jakie wysunęła wobec piłkarza niejaka Najila Trindade. Kobieta oskarżyła brazylijskiego gwiazdora o gwałt.

Piłkarz stanowczo zaprzecza swojej winie. Na dowód niewinności opublikował fragmenty swojej korespondencji z rzekomą ofiarą. Wiele wskazuje na to, że sprawa nie wygląda tak, jak przedstawiała ją Trindade. W Internecie krąży już nagranie, na którym można obejrzeć część zdarzenia.

Neymar zaatakował kobietę? Jej zeznania budzą wątpliwości

Ofiara złożyła swoje zeznania w Sao Paolo, ale do przestępstwa miało dojść 15 maja w pokoju hotelowym w Paryżu, gdzie na co dzień występuje piłkarz. Kobieta miała poznać go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Neymar zaprosił ją do Francji, zorganizował całą podróż. Według jej zeznań, gwiazdor PSG przyszedł do jej pokoju, będąc pod wpływem alkoholu. Tam, po chwili rozmowy i "wymiany czułości", sportowiec miał stać się agresywny i siłą zmusił ją do odbycia stosunku.

Tu pojawiają się sprzeczności w zeznaniach Trindade. Jej wersja wydarzeń miała się mocno zmieniać. Najpierw twierdziła, że jest w związku z piłkarzem, potem oskarżała go o przemoc fizyczną, a dopiero później o gwałt. Przez te niejasności z reprezentowania kobiety zrezygnowali jej prawnicy.

Neymar broni się przed zarzutami. Jest wideo z zajścia

Neymar stanowczo zaprzecza oskarżeniom. W celu obrony opublikował fragmenty korespondencji z rzekomą ofiarą. Piłkarz miał otrzymywać od Trindade nagie zdjęcia. W wersji gwiazdora i jego menadżera (a zarazem ojca) cała sprawa wygląda na prowokację.

Ich zdaniem Neymar padł ofiarą sprytnego oszustwa - kobieta chce wyłudzić wielomilionowe odszkodowanie. Tak znany sportowiec z obawy przed procesem i załamaniem kariery mógłby być przecież skłonny do wypłaty w zamian za spokój oraz wycofanie oskarżeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Argumentem za wersją piłkarza ma być krótkie nagranie, które trafiło dziś do sieci. Wideo zostało nagrane w pokoju hotelowym. Widać na nim piłkarza i kobietę, która nagle zaczyna zachowywać się agresywnie. Kilkukrotnie uderza Neymara. Z wymiany zdań można wywnioskować, że robi to dlatego, iż to piłkarz uderzył ją poprzedniego dnia. Wideo można obejrzeć tutaj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina    

Źródło: TVP Info

Następny artykuł