Znany z kontrowersyjnych poglądów muzyk po raz pierwszy tak bezpardonowo uderzył w obecną władzę. Twierdzi jednak, że jest przez nią nie tylko cenzurowany, ale nawet prześladowany.

Od kilku miesięcy ataki skierowane w nasz zespół zdecydowanie się nasiliły. Członkowie Behemoth, członkowie ekipy produkcyjnej, promotorzy naszych koncertów, właściciele klubów muzycznych są poddawani presji, przesłuchiwani przez policję i prokuraturę. Stawiane są zarzuty – pisze Nergal.

Wyznaje, że jego grupie zabrania się nawet używania orła w logo, ponieważ zdaniem władz jest to profanacja godła. Za tego rodzaju ataki na swoją osobę oraz zespół wini polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Polska NIE MA MONOPOLU na ptaka w herbie! Mówię tutaj o zarzutach o znieważenie godła polskiego. Orzeł BEZ KORONY NIE JEST godłem Polski. Tak oficjalnie orzekli heraldycy ale urzędnicy na usługach Ziobry uparcie twierdzą inaczej szukając winnych – dodaje muzyk.

Twierdzi, że prześladowani są również właściciele klubów, w który występuje jego zespół. Apeluje do swoich fanów, by powiedzieli dość rządowi Prawa i Sprawiedliwości.

Propagandowy program Kurskiego i Ziobry realizowany jest bardzo konsekwentnie jednak jest to program BARBARZYŃSKI, uderzający w podstawowe wartości człowieka – wolność wyboru. Słowa te kieruję nie tylko do WSZYSTKICH moich kolegów z tzw. “sceny”: aktorów, pisarzy, muzyków, artystów wszelkiej maści… kieruję je również do WSZYSTKICH konsumentów i fanów sztuki: OTWÓRZMY OCZY i POWIEDZMY GŁOŚNO: NIE! – apeluje lider zespołu Behemoth.

facebook.com/officialnergal


źródło: facebook.com/officialnergal

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Zobacz również