Ostatni wpis Krystyny Pawłowicz na Facebooku wywołał spore oburzenie nawet wśród tych internautów, którzy są przyzwyczajeni do tonów wypowiedzi posłanki. O komentarz do jej słów pokusił się nawet, nie związany z polityką, Adam Nergal Darski.

Krystyna Pawłowicz opublikowała post, w którym bardzo krytycznie, według wielu – wulgarnie, ocenia sytuację w Europie. Polska, według posłanki, wyróżnia się na tle kontynentu, który popadł w degenerację.

 – Nastały w Europie czasy: bezczelnych zdrajców,”niemieckich szmat”,V kolumn,totalistów,skorumpowanych alkoholików,lewaków i faszystowskich bojówek,zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn,matek i ojców,wyznawców „kulturowej płci”,erotomanów – to zaledwie początek opublikowanej przez posłankę wyliczanki.

Frontman zespołu Behemoth poczuł się, podobnie jak wielu internautów, oburzony słowami Pawłowicz. Postanowił je skomentować, naśladując retorykę posłanki.

Krystyna Pawłowicz. Gwałt i zbrodnia na inteligencji ludzkiej. Europo, RATUJ nas przed karykaturą człowieka – napisał Nergal.

 

...

Zobacz również