Adam „Nergal” Darski to kolejna po Filipie Chajzerze postać z polskiego showbiznesu, która zdecydowała się wypowiedzieć wojnę swoim hejterom. Polski muzyk opublikował dzisiaj dane jednego z internautów, który groził mu i wyzywał w wiadomościach prywatnych. 

Jak informowaliśmy wcześniej, Filip Chajzer, który swego czasu zmagał się z falą hejtu na portalach społecznościowych w pewnym momencie postanowił ujawnić dane osobowe jednego z hejterów. Internauta później został pobity przez nieznanych napastników, jednak reszta osób, która zalewała go nienawistnymi komentarzami zapadła się pod ziemię.

W ślady Chajzera postanowił pójść Adam „Nergal” Darski, który opublikował na swojej oficjalnej stronie na Facebooku dane osobowe jednego ze swoich hejterów i miejsce jego pracy (muzyk oznaczył nawet stronę społecznościową firmy).

 – Czy ty cwelu jestes jebniety? Ty kurwa lewacka swinio. Odjeb sie kurwo od naszej flagi. Nie nazywaj sie polakiem!!!! Jestes jebanym gownem. Chcesz to sie chetnie z toba spotkam i rozjebie ci ten tempy ryj klownie!!! Myslisz kurwo ze jestes cwaniak? Chuj jestes nie cwaniak. Jestes jebana pizda. Nic nie znaczace gowno.. jebany cwel. Miales szanse zdechnac. To czemus tego nie zrobil! Taki z ciebie okultysta ze ze swoim „borzkiem” nie chciales sie spotkac! Jestes pierdolona pizda. Spotkamy sie… bodz gotowy. Diabel przy mnie to uosobienie dobra. Do zobaczenia – napisał internauta Łukasz w wiadomości prywatnej do Darskiego (pisownia oryginalna).

123

Muzyk niedługo po publikacji postanowił usunąć post.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również