Ekspert TVP, będący także wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego, zbulwersował ogromną część opinii publicznej. Jego słowa na temat jednej z aukcji WOŚP zadziwiły internautów.

Syn Piotra Szczęsnego – mężczyzny, który pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie dokonał samopodpalenia, zdecydował się przekazać Jurkowi Owsiakowi kolekcję krawatów należących do ojca. Gest ten wzruszył wielu Polaków.

– Kolekcja powstawała przez ostatnie kilkanaście lat i towarzyszyła Piotrowi, gdy szkolił i prowadził konsultacje dla samorządów na terenie całej Polski. Przez te lata kolekcja żyła: krawaty były często prezentami dla przyjaciół oraz kolegów i koleżanek trenerów. Kolekcja była sukcesywnie uzupełniana o nowe egzemplarze – czytamy w opisie szczególnej aukcji.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Owsiaka nie wytrzymała! Szokujące szczegóły na temat męża

Nieoczekiwana reakcja eksperta

Oczywiście znaleźli się także przeciwnicy tego pomysłu. Wśród nich znalazł się dr hab. Piotr Wawrzyk, politolog pojawiający się często w TVP.

– Nekrofilia? – napisał na swoim Twitterze wykładowca.

ZOBACZ TAKŻE: Cała Polska w szoku. Ujawniono SKANDALICZNE kulisy ws. Przybylskiej

Bardzo szybko zdecydował się jednak usunąć komentarz. Do tego kroku skłoniła go prawdopodobnie fala krytyki, która natychmiast go zalała.

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP


Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również