Śmierć słynnej dziennikarki BBC wstrząsnęła stacją. Ostatni wysłany przez kobietę komunikat mrozi krew w żyłach.

Vicky Archer była jedną z najpopularniejszych dziennikarek radiowych w BBC w Shropshire. Jej śmierć wzbudza wiele pytań, ponieważ jej przyczyny są nadal nieznane, a sama rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w czasie żałoby.

Dodatkowej porcji tajemnicy nadaje ostatnia wiadomość, jaką wysłała kobieta. Informuje w niej, że jest sama w domu, ponieważ jej dzieci wyjechały i nie wie co począć sama ze sobą.

-Pomóżcie, dzieci wyjechały na pięć dni. Jestem sama w domu. Jakieś sugestie? – napisała dziennikarka.

PRZECZYTAJ: Katastrofa. Nie żyje 347 osób

Nie żyje dziennikarka BBC, tajemnicza śmierć

Dziennikarka swoje pytanie zadała na Twitterze. Jej przyjaciele radzili, żeby skorzystała z wolnego czasu i zrobiła coś dla siebie. Niestety ten czas skończył się dla niej tragicznie. Cała rodzina oraz BBC pogrążyły się w żałobie.

O śmierci dziennikarki poinformował jej kolega z redakcji Eric Smith, który wspomina ją jako kochającą matkę i dobrą koleżankę. Vicky Archer od 2010 roku prowadziła popołudniowy program w lokalnym oddziale BBC, który przysporzył jej ogromnej popularności i całej rzeszy fanów.

PRZECZYTAJ: Koszmarna tragedia. Nie żyje Tadeusz Terlikowski

Gdzie oglądać BBC?

Kanały BBC są dostępne w Polsce poprzez ofertę cyfrowej telewizji kablowej oferowanej przez wiele firm. Dodatkowo jest możliwość oglądania tych kanałów przez internet na naszych komputerach i telefonach za pośrednictwem ich platformy o nazwie iplayer.

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]

źródło: fakt.pl