„Big Bother” był bez wątpienia programem, który wywoływał ogromne emocje wśród tysięcy wiernych widzów. Niektórym jego uczestnikom udało się zrobić zawrotną, wymarzoną karierę. Inni za to na dobre zniknęli z polskich mediów. Jedna z bohaterek pierwszej edycji, nazywana przez media „seksbombą z Big Brothera”, odniosła ostatecznie sukces, jednak zmieniła się także nie do poznania.

Monika Sewioło występowała w popularnym programie jako 24-latka. Od początku przyznawała otwarcie, że chciała przede wszystkim zdobyć rozgłos. Co ciekawe, kontrowersyjna uczestniczka spełniła częściowo swe marzenia – nagrała album „Wiatr” z zespołem Nietykalni oraz zagrała w filmie „Rób swoje, ryzyko jest twoje”.

Sewioło udało się także pojawić w kultowym już magazynie dla mężczyzn „Playboy”, czym ucieszyła wielu wiernych fanów. To właśnie na imprezie zorganizowanej w 2016 roku przez wydawców gazety opinia publiczna ostatni raz mogła zobaczyć celebrytkę pozującą na ściance.

Sympatycy Sewioło zaznaczają otwarcie, że jej wygląd zdecydowanie zmienił się od czasu występu w „Big Brotherze”. Każdy jednak indywidualnie ocenić może, czy była to zmiana na lepsze.

Fot. Instagram/Monika Sewioło
Fot. Instagram/Monika Sewioło
Fot. Instagram/Monika Sewioło

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]


Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd