Sylwia Gliwa postawiona pod ścianą. Zapadła dramatyczna decyzja, której nikt się nie spodziewał

Sylwia Gliwa postawiona pod ścianą. Zapadła dramatyczna decyzja, której nikt się nie spodziewał Źródło: Wikimedia.org/Starscream

"Na Wspólnej" cięcia budżetowe! Z powodu pandemii koronawirusa rozwiązano umowę z Sylwią Gliwą.

"Na Wspólnej" coraz mniej pieniędzy. Cięcia budżetowe dotykają nie tylko firmy, ale również seriale telewizyjne. Produkcja serialu przez pandemię koronawirusa stanęła w miejscu, przez co rozwiązano umowę z Sylwią Gliwą. Nie wypłacono jej również wynagrodzenie za nagrane już odcinki. Nie wiadomo też, co będzie z graną przez nią Moniką Cieślik.

Załamana Gliwa oznajmia, że aktorzy zostali postawieni pod ścianą. Firma Fremantle, która produkuje ów serial rozwiązała z nimi umowę o dzieło z dnia na dzień. Poinformowali również, że jeśli nie podpiszą rozwiązania umowy, nie dostaną wynagrodzenia za marzec.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wypowiedzenia zostały złożone artystom na skutek pandemii koronawirusa. Jeśli firma ma przetrwać, musi się desperacko ratować. Wypłaty dla aktorów zostały wstrzymane za poprzedni miesiąc, pomimo tego że wykonali oni swoją pracę. W wypowiedzeniach znajduje się zapise, że jeśli sytuacja w kraju się ustabilizuje, aktorzy będą mogli wrócić na plan. Nie wiadomo jednak, na jakich warunkach będzie się to odbywało.

Na Wspólnej nie wydaje oświadczenia

Producenci "Na Wspólnej" omawiają komentarzy na temat. TVN wydało oświadczenie dla Fakt.pl, w którym możemy przeczytać:

- W związku z epidemią i obowiązującymi w naszym kraju rozporządzeniami, a przede wszystkim mając na względzie bezpieczeństwo aktorów oraz ekip technicznych, zawiesiliśmy prace na planach wielu produkcji. Serial „Na Wspólnej” od lat cieszy się ogromną sympatią widzów, dlatego chcemy wrócić do realizacji nowych odcinków najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Po powrocie na plan zamierzamy kontynuować wszystkie wątki - oznajmił Marcin Godlewski z biura prasowego TVN.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości, Polacy w żałobie. Zmarł Andrzej Mrozek

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Nie wiadomo, jak przyszłość produkcji potoczy się w najbliższych tygodniach. Pierwszy odcinek "Na Wspólnej" został wyemitowany 27 stycznia 2008 roku. Kolejny odcinek popularnego serialu będzie wyemitowany 6 kwietnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Niemiec twierdzi, że koronawirus roznosi się w zupełnie inny sposób niż wszyscy myślą. Badania oparł na zakażonych mieszkańcach
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. Karol Strasburger ujawnił, co robi w nocy podczas kwarantanny. Młoda żona ma powody do dumy
  4. Babciny sposób na przechowywanie cebuli. Okazuje się, że działa na nią lepiej niż lodówka
  5. NFZ wprowadziło ważne rozporządzenie. Ogromne zmiany w służbie zdrowia
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: onet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News