Nawrót anoreksji? Angelina Jolie pokazała się publicznie, fani zatrwożeni

Nawrót anoreksji? Angelina Jolie pokazała się publicznie, fani zatrwożeni

Angelina Jolie pokazała się publicznie i wywołała wśród fanów zatrwożenie. Obawiają się o jej zdrowie i zastanawiają się, czy to nawrót anoreksji.

Przepiękna aktorka przez wielu mężczyzn z całego świata uważana jest za istny symbol seksu. Jej zmysłowe, pełne usta i uwodzicielskie spojrzenie zawróciły w głowie nie jednemu facetowi. Również wiele kobiet podziwia jej wyjątkową urodę. ZOBACZ TAKŻE: Na jaw wychodzą szokujące informacje o seksie Brada i Angeliny Jolie. „12 lat piekła”

Angelina Jolie ma nawrót anoreksji? Przerażający widok

Jakiś czas temu media zainteresowały się wyglądem aktorki, który zaczynał przyprawiać o ciarki. Jolie z każdym dniem stawała się coraz bardziej chuda i pojawiły się pogłoski, że ma problemy z anoreksją. Problemy miały się skończyć, ale najnowsze zdjęcia sugerują, że kłopot mógł wrócić. Te doniesienia  podsyciły fotografie z gali rozdania nagród Annie. Jolie pojawiła się tam w towarzystwie dwóch swoich córek Zahary i Shiloh. Angelina założyła tego wieczoru piękną, błyszczącą sukienkę, która odsłoniła wystarczającą ilość jej ciała, żeby na nowo zaczęła się dyskusja na temat jej problemów z anoreksją. Fani są bardzo zaniepokojeni jej ekstremalnie wychudzonym ciałem. Twierdzą, że kobieta uległa modzie na "bycie nienaturalnie szczupłym", a to odebrało jej niegdysiejszy blask. Wiele osób bardzo krytycznie odnosi się do jej przemiany. Twierdzą, że to chore i zastanawiają się, jak kobieta o wzroście 175 cm może ważyć 48 kilogramów. ZOBACZ TAKŻE: Porównał wagę Angeliny Jolie i jej 11-letniej córki. Wynik przeraża Angelina Jolie nawrót anoreksji screen pudelek.pl ZOBACZ TAKŻE: Chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Teraz przypomina… POTWORA Następny artykuł