Angelina Jolie pokazała się publicznie i wywołała wśród fanów zatrwożenie. Obawiają się o jej zdrowie i zastanawiają się, czy to nawrót anoreksji.

Przepiękna aktorka przez wielu mężczyzn z całego świata uważana jest za istny symbol seksu. Jej zmysłowe, pełne usta i uwodzicielskie spojrzenie zawróciły w głowie nie jednemu facetowi. Również wiele kobiet podziwia jej wyjątkową urodę.

ZOBACZ TAKŻE: Na jaw wychodzą szokujące informacje o seksie Brada i Angeliny Jolie. „12 lat piekła”

Angelina Jolie ma nawrót anoreksji? Przerażający widok

Jakiś czas temu media zainteresowały się wyglądem aktorki, który zaczynał przyprawiać o ciarki. Jolie z każdym dniem stawała się coraz bardziej chuda i pojawiły się pogłoski, że ma problemy z anoreksją. Problemy miały się skończyć, ale najnowsze zdjęcia sugerują, że kłopot mógł wrócić.

Te doniesienia  podsyciły fotografie z gali rozdania nagród Annie. Jolie pojawiła się tam w towarzystwie dwóch swoich córek Zahary i Shiloh. Angelina założyła tego wieczoru piękną, błyszczącą sukienkę, która odsłoniła wystarczającą ilość jej ciała, żeby na nowo zaczęła się dyskusja na temat jej problemów z anoreksją.

Fani są bardzo zaniepokojeni jej ekstremalnie wychudzonym ciałem. Twierdzą, że kobieta uległa modzie na „bycie nienaturalnie szczupłym”, a to odebrało jej niegdysiejszy blask.

Wiele osób bardzo krytycznie odnosi się do jej przemiany. Twierdzą, że to chore i zastanawiają się, jak kobieta o wzroście 175 cm może ważyć 48 kilogramów.

ZOBACZ TAKŻE: Porównał wagę Angeliny Jolie i jej 11-letniej córki. Wynik przeraża

Angelina Jolie nawrót anoreksji
screen pudelek.pl

ZOBACZ TAKŻE: Chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Teraz przypomina… POTWORA

Czy Robert Biedroń nadaje się na prezydenta Polski?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"


14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

Zobacz również