Nawet prokuraturę zamurowało. Niedoszła gwiazda PiS ćpunem

Nawet prokuraturę zamurowało. Niedoszła gwiazda PiS ćpunem Źródło:

To było do przewidzenia, że któryś z polityków w końcu przyzna się do brania narkotyków. Niedoszła gwiazda PiS okazała się najlepszym klientem dilera gwiazd. Nawet prokuraturę zamurowało.

Największe polskie gwiazdy kupowały narkotyki u Cezarego P. Diler gwiazd nie ograniczał się jednak wyłącznie do celebrytów showbiznesu. Jak się okazuje, sprzedawał także politykom. Na jego liście była niedoszła gwiazda PiS, W. ZOBACZ TAKŻE: DILER POLSKICH GWIAZD ZACZĄŁ SYPAĆ! PADŁY PIERWSZE NAZWISKA CELEBRYTÓW Polityk wydał niemałą kwotę na swoje hobby. Jak sam przyznaje, było to prawie 750 tys. złotych na 2,5 kg kokainy. Co więcej, zdobywał też nowych klientów dla dilera.

"Dotyczy mnie to w czasie przeszłym"

W. twierdzi, że teraz jest już innym człowiekiem. Polityk leczy się pod opieką terapeuty od uzależnień i zostawia przeszłość za sobą. Jak sam twierdzi, nie ucieka od odpowiedzialności. ZOBACZ TAKŻE: OTO ONI! DWIE CZOŁOWE GWIAZDY POLSATU POWIĄZANE Z DILEREM GWIAZD - Nie mam się z czego bronić. Chciałbym złożyć już zeznania. Dotyczy mnie to w czasie przeszłym. Nie była to zabawa, ale problem. Miałem kogoś, kto mi to dostarczał, sam przecież tego nie produkowałem. Pracuję nad uzależnieniem z Robertem Rutkowskim, znanym terapeutą - mówi W. Źródło: wiadomosci.wp.pl Następny artykuł