Lech Wałęsa od dłuższego czasu pozostaje bardzo aktywnym użytkownikiem portali społecznościowych. Wielu jego zwolenników zadziwił jednak jeden z najnowszych postów opublikowanych na Facebooku polityka. Były prezydent umieścił w nim bowiem fotomontaż z Jarosławem Kaczyńskim oraz Andrzejem Dudą w bardzo kontrowersyjnej sytuacji. 

Udostępniona przez Wałęsę grafika ukazuje obecną głowę naszego państwa oraz prezesa Prawa i Sprawiedliwości, którzy się… całują. Fotomontaż złożono z fotografii Jarosława Kaczyńskiego oraz zdjęcia Andrzeja Dudy i jego żony, które opublikował z okazji Walentynek. To jednak nie koniec kontrowersji wokół postu.

– Kiedy po alkoholu nie przejmujesz się tym, co powiedzą inni – brzmi bowiem podpis grafiki, na której udostępnienie zdecydował się Wałęsa. Bardzo szybko sprowokowała ona więc w komentarzach ogromną, burzliwą dyskusję.

„Z całym szacunkiem do Pana osoby, ale to, co Pan robi, jest (łagodnie mówiąc) niesmaczne. Mnie osobiście przeraża”, „Publikowanie takich przeróbek nie przystoi”, „Niżej nie można upaść!” – to tylko niektóre spośród gorzkich odpowiedzi dużej grupy internautów, które znalazły się pod kontrowersyjnym postem. Inni chwalili jednak poczucie humoru byłego prezydenta oraz deklarowali, że są wielkimi fanami grafiki.

Fot. Facebook

To trzeba zobaczyć! Najlepsze memy z Kaczyńskim w "patriotycznym płaszczu"

 

...

Zobacz również