Córka gwiazdora Polsatu przez chorobę ma wielki dar. Nawet Jackowski nie potrafi tak wiele

Córka gwiazdora Polsatu przez chorobę ma wielki dar. Nawet Jackowski nie potrafi tak wiele Źródło: screen youtube.com/tagentv

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Jednak nawet on nie ma takich zdolności, jak córka gwiazdora Polsatu.

Krzysztof Jackowski swojego daru jasnowidzenia używa najczęściej pomagając w poszukiwaniach zaginionych osób. Zdarzało się również, że jasnowidz proszony był przez policję o pomoc w rozwiązaniu danej sprawy. Na swoich filmikach Jackowski pokazywał już nieraz opasłe teczki z rozwiązanymi sprawami. Przekazuje także swoje doświadczenia oraz uczy, jak każdy człowiek może obudzić w sobie jasnowidzenie. Jednak wygląda na to, że Jackowskiemu może rosnąć poważna konkurencja w postaci córki gwiazdora Polsatu.

Krzysztof Jackowski może jej pozazdrościć umiejętności

Zdolności paranormalne są tematem wielu dyskusji od niepamiętnych już czasów. Są tacy, którzy wierzą, że wśród nas żyją osoby o nadzwyczajnych zdolnościach rodem z komiksów czy filmów. Inni natomiast uważają, że jest to jedynie mit i coś takiego, jak telepatia czy jasnowidzenie zwyczajnie nie istnieje, a wszystkie osoby twierdzące, że mają takie zdolności, korzystają jedynie ze sztuczek i oszukują ludzi.

Jednak znany aktor Paweł Burczyk, którego możemy oglądać między innymi w serialu "13 posterunek", w którym wcielił się w postać starszego posterunkowego Luksusa oraz z "Pierwszej miłości", gdzie zagrał Roberta Miazeka, ma inne zdanie na ten temat.

Aktor wraz ze swoją żoną wychowuje dwójkę dzieci. Jego córka cierpi na autyzm, jednak Burczyk uważa, że dzięki chorobie dziewczyna posiadła niecodzienny dar. W jednym z wywiadów wyznał, że Wiktoria posiada zdolność telepatii i potrafi dokładnie określić to, co się dzieje z jej bratem, który przebywa w zupełnie innym pokoju. Mówi również, że dziewczynka potrafi rozmawiać z aniołami oraz Bogiem, a podczas wypadów za miasto mówi do kwiatów, a także zwierząt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Robię wykłady dla rodziców o tym, że dzieci z autyzmem chcą nam coś przekazać. One mają wielki dar. Mam wrażenie, że są połączone z aniołami i z Bogiem. Moja córka ma także telepatię. Potrafi szczegółowo opisać, co robi jej brat w drugim pokoju, a także co się dzieje w innych miejscach… Kocha przyrodę, a gdy wyjdzie z domu, rozmawia z kwiatami, ze zwierzętami, z ludźmi - wyznaje aktor.

Bez wątpienia takiego daru mógłby jej pozazdrościć nawet Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

 

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News