Obcowanie płciowe jest jedną z najważniejszych potrzeb człowieka. Naukowcy od wielu lat badają seksualność i w dalszym ciągu nie potrafią rozwiązać jej wszystkich zagadek. Tym razem jednak odkryli, w jakim wieku znaczna część populacji czerpie największą przyjemność ze stosunków. 

Badania przeprowadzone na zlecenie wpierającej antykoncepcję aplikacji Natural Cycle, skupiło się na grupie 2,6 kobiet. Respondentki odpowiadały na szereg pytań dotyczących ich życia seksualnego i samooceny: poczucia atrakcyjności, uczuć, przeżywania orgazmów i ogólnych sposobów czerpania przyjemności z seksu.

Kobiety podzielono na trzy grupy wiekowe: poniżej 23 roku życia, pomiędzy 23 a 35 rokiem życia i te, które ukończyły 36 rok życia. Wyniki badań mogą być dla niektórych bardzo zaskakujące. Okazuje się, że dojrzałe kobiety nie dość, że najlepiej czują się ze sobą, to jeszcze czerpią największą przyjemność z seksu. Oprócz tego ponad połowa z nich twierdzi, że ich orgazmy są intensywniejsze i dochodzi do nich bardziej regularnie.

źródło: esquire.pl

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

...

Zobacz również