Nauczycielka angielskiego została oskarżona o utrzymywanie stosunków seksualnych z 13-letnim uczniem. Kobieta przyznała się się nawet do zajścia w ciążę z chłopcem, jednak usunęła ją gdy wszystko wyszło na jaw.

W ubiegłą środę Alexandra Vera, nauczyciela angielskiego z Houston w USA, została aresztowana pod zarzutem utrzymywania stosunków seksualnych z nieletnim. Kobieta podczas przesłuchania przyznała się do wszystkiego i dodała, że zaszła z 13-latkiem w ciążę, którą usunęła gdy wszystko wyszło na jaw.

Co ciekawe, jak przekonuje Vera, rodzice chłopca popierali ich „związek”, wiedzieli o wszystkim i nawet zapraszali ją na rodzinne imprezy w charakterze dziewczyny 13-latka. A na wieść o jej ciąży, rodzice chłopca mieli być uradowani i podekscytowani. „Związek” 24-letniej kobiet z 13-latkiem trwał 9 miesięcy, przez które – jak zeznała Vera – codziennie uprawiali seks. W związku z powyższym śledztwo objęło również rodziców chłopca.

Z kolei sąsiedzi kobiety zeznali policji, że chłopiec przebywał u niej bez przerwy. Vera miała również przekonywać ich, że jest to jej młodszy brat. Ponadto dodali, że nie był pierwszym chłopcem, który często u niej przebywał.

 – W jej domu zawsze było pełno dzieci – powiedział jeden z sąsiadów very i dodał, że najczęściej spędzali czas na piciu alkoholu.

Kobieta wyszła na wolność po zapłaceniu 100 tysięcy dolarów kaucji. Kobiecie grozi teraz do 99 lat pozbawienia wolności.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: the sun

Zobacz również