Nauczycielka zatrzymana przez policję
Polska Policja
Weronika Wasiak - 29 Września 2020

Skandaliczne sceny w polskiej szkole. Policja nagle wyprowadziła nauczycielkę, porażający powód

Nauczycielka z polskiej szkoły zatrzymana przez policję. Do interwencji funkcjonariuszy doszło w czasie zajęć, a powód zwyczajnie nie mieści się w głowie. Pozostali pedagogowie nie mogli zareagować inaczej.

Nauczycielka najwyraźniej myślała, że wszystko ujdzie jej na sucho, ale stało się zupełnie odwrotnie. Teraz będzie musiała ponieść surowe konsekwencje swojego czynu, a w jej sprawie wszczęto już postępowanie. Niewiarygodne, czego się dopuściła.

Skandal w polskiej szkole. Nauczycielka zatrzymana przez policję

O kuriozalnych zdarzeniach informuje Wirtualna Polska. Jak możemy się dowiedzieć, w szkole podstawowej w Kaliszu, w jednej z klas pierwszych, zajęcia prowadziła 48-letnia nauczycielka. W miniony czwartek jej zachowanie zaczęło wzbudzać podejrzenia wśród rodziców, a jeden z nich zdecydował się poinformować o wszystkim dyrekcję placówki.

Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocNiezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocCzytaj dalej

- Wydało mu się dziwne, że nauczycielka, przekazując dzieci, cały czas powtarzała formułkę "Oddaję zgodnie z regulaminem". Rodzic pomyślał, że pani może być pod wpływem leków lub alkoholu - relacjonowała do lokalnej prasy Beata Prus, dyrektor Zespołu Szkół nr 7 w Kaliszu.

Prus od razu potraktowała słowa jednego z rodziców poważnie i poinformowała o sprawie policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce poddali nauczycielkę badaniu alkomatem, które wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowym wydało się dziwne, że pijana 48-latka przez cały dzień prowadziła zajęcia, ale nikt nie zorientował się, że jest pod wpływem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Ta pani miała wcześniej kontakt z innymi nauczycielami, wicedyrektorem, pielęgniarką, pracownikiem ochrony i nikt nie wyczuł od niej woni alkoholu, ani też nie zauważył w jej zachowaniu niczego niepokojącego. Nic nie było po niej widać - poinformowała Beata Prus.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Nagle przywrócono obowiązkową kwarantannę dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

Natychmiast zadecydowano o jej zatrzymaniu. Jak donosi Wirtualna Polska, powołując się na wcześniej przekazywane przez rzecznik prasową Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu informacje, w sprawie nauczycielki toczy się postępowanie o wykroczenie "w związku z podjęciem czynności zawodowych pod wpływem alkoholu, za co grozi kara aresztu lub grzywna". Kobieta została zawieszona, a dyrektorka skierowała sprawę do rzecznika dyscyplinarnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Informacje o nagłej śmierci spadły jak grom z jasnego nieba. Miał dopiero 45 lat
  4. Potężne ognisko koronawirusa w Polsce. Porażające informacje
  5. Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Matka dziecka i jej partner aresztowani, porażające szczegóły
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News