Nauczycielka - skandal
Piotr Molecki/East News
Aneta Wasilewska - 18 Września 2020

Skandal w polskiej szkole, dolali nauczycielce trucizny do kawy. Tłumaczenie woła o pomstę do nieba

Karygodne zachowanie uczniów w polskiej szkole. Nauczycielka miała dolaną truciznę do kawy. Uczniowie teraz odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Nauczycielka nie miała pojęcia, co przygotowali dla niej uczniowie. Nigdy się nie spodziewała, że dojdzie do takiego zdarzenia podczas lekcji. O mały włos i ta historia mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej. Sprawą uczniów, którzy chcieli otruć nauczycielkę, zajmą się odpowiednie służby.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Nauczycielka miała truciznę w kawie

Zgodnie z oficjalnymi informacjami przekazanymi przez policję w Warszawy w szkole rozegrały się skandaliczne sceny. W ramach dowcipu uczniowie postanowili dolać swojej nauczycielce płyn dezynfekujący do napoju. Mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w rozmowie z PAP zdradziła, że uczniowie uczęszczają do jednej ze szkół podstawowych na warszawskim Targówku.

- Postanowili wlać płyn dezynfekujący do jej termosu. Wykorzystując nieuwagę nauczycielki, dolali do jej termosu płyn do dezynfekcji. Kiedy kobieta napiła się napoju, zorientowała się, że ma dziwny smak. Wylała go i napełniła wodą - wyjawiła mł. asp. Irmina Sulich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Żart uczniów mógł zakończy się tragicznie

Historia się w tym momencie nie zakończyła. 14-latkowie postanowili spróbować raz jeszcze, dodając do termosu płyn dezynfekujący. Nauczycielka miała wiele szczęście, jeden z uczniów ostrzegł ją o "żarcie" swoich kolegów. Skandaliczna sprawa została zgłoszona od razu na policję.

- Na szczęście nic poważnego nauczycielce się nie stało. Pracownica szkoły w odpowiednim czasie została powiadomiona o zagrożeniu. Do policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości wśród osób nieletnich z północnopraskiej komendy wpłynęła informacja, że uczniowie chcieli zrobić żart nauczycielce - przekazała.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Sprawa uczniów, którzy dodali środek dezynfekujący do napoju nauczycielki, trafi teraz do sądu rodzinnego i nieletnich. 14-latkowie odpowiedzą za czyn, którego się dopuścili. Przypomnijmy, połknięcie płynu dezynfekującego może mieć fatalne skutki dla zdrowia i życia. Znajdujące się w nim etanol i zopropanol są silnie trujące.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News