Zamordował nauczycielkę i poćwiartował jej ciało. Sąd wyda wyrok ws. Kajetana P.

Zamordował nauczycielkę i poćwiartował jej ciało. Sąd wyda wyrok ws. Kajetana P. Źródło: screen/youtube/

Nauczycielka włoskiego została zamordowana w niezwykle brutalny sposób. Kajetan P. poćwiartował jej ciało, a ślady próbował skrzętnie ukryć. Cała sprawa wyszła jednak na jaw, a mężczyzna został zatrzymany. Od tragicznego zdarzenia minęło już kilka lat, jednak zabójca dopiero teraz usłyszy wyrok.

Nauczycielka sama wpuściła do swojego mieszkania zabójcę. Już kilka dni po brutalnym morderstwie, informacje na jego temat obiegły media, a śledczy od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Kajetan P. chciał uciec z Polski, ale szybko został zatrzymany i przewieziony do Polski, a następnie odprowadzony do prokuratury. Dopiero teraz sąd podejmie ostateczną decyzję w jego sprawie. 

Nauczycielka została zamordowana a jej ciało poćwiartowane 

Przypominamy, że morderstwo miało miejsce w 2016 roku. Kajetan P. udał się na lekcję włoskiego do mieszkania swojej nauczycielki. Jak się później okazało, mężczyzna miał ze sobą torbę, a w niej ukryty nóż i piłę. Już kilka chwil później, brutalnie zamordował kobietę, a jej poćwiartowane ciało wrzucił do torby. Ponieważ jej głowa zajmowała zbyt dużo miejsca, umieścił ją w plecaku i jak gdyby nigdy nic wsiadł do taksówki.

Po kilku minutach jazdy, kierowca zauważył wyciekającą z jego bagażu krew, jednak Kajetan P. wyznał, że przewozi tuszę dzika. By ostatecznie oddalić od siebie wszelkie podejrzenia i dokładnie zatrzeć ślady, mężczyzna podpalił mieszkanie zamordowanej. Cała sprawa wyszła jednak na jaw, a mordercę udało się odnaleźć dopiero na Malcie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kajetan P. dziś usłyszy wyrok 

Proces trwał od maja 2018 roku i na prośbę rodziny pokrzywdzonej, został utajniony. Było jednak wiadomo, że po badaniach psychiatrycznych, specjaliści stwierdzili niepoczytalność sprawcy w chwili popełniania morderstwa. Dopiero dziś, po ponad roku, zebrany materiał dowodowy pozwoli ostatecznie podjąć decyzję sądu w sprawie wyroku.

Nieoficjalnie wiadomo, że Kajetanowi P. grozi od 8 lat do dożywocia. Pojawiły się jednak doniesienia, że w związku z jego niepoczytalnością, więzień uznany za szczególnie niebezpiecznego, może otrzymać nadzwyczajnie złagodzoną karę. W przeciągu najbliższych kilkunastu godzin powinny pojawić się oficjalne informacje na temat wyroku. Jak podają biegli, zostanie ujawniona jedynie sentencja, a uzasadnienie pozostanie tajne.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1.  Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Te paznokcie hybrydowe to absolutny hit wakacji 2019! Każda stylowa kobieta powinna takie mieć
  4. Kazimierz M. usłyszał zarzuty. Grozi mu więzienie
  5. Rzecznik Ziobry ma "bardzo niskie kompetencje". Nie będzie asystentem na uczelni
  6. Absurd, kogut stanie przed sądem, bo... jego sąsiedzi nie mogą się wyspać przez uciążliwe pianie

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News