Nauczyciele chcą rozszarpać Sławomira. Jego apel powala

Nauczyciele chcą rozszarpać Sławomira. Jego apel powala Źródło: fot. youtube.com/Superstacja

Sławomir od kilku miesięcy wyrasta na jedną z największych gwiazd krajowego show-biznesu. Wraz ze wzrostem popularności ściągnął na siebie uwagę młodych, którzy mogą potencjalnie ruszyć w jego ślady. Przesłanie muzyka dotyczące nauki i postępów w niej rozwścieczyło polskich pedagogów i nauczycieli.

"Miłość w Zakopanem", "Pierwsza gwiazda" i "Ty mała znów zarosłaś" oto największe hity autorstwa Sławomira i jego zespołu, które pojawiły się na listach przebojów polskich stacji muzycznych zarówno tych radiowych, jak i telewizyjnych. Sława zaprowadziła krakowskiego artystę do Telewizji Polskiej, w której prowadzi show "Big Music Quiz" oraz do imprezy sylwestrowej, która odbyła się w słynnym z jego piosenek Zakopanem. Sławomir Zapała jest bez dwóch zdań gwiazdą, która pomimo długiego pobytu na scenie dopiero teraz została doceniona przez szerszą publiczność. Sława to także odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za fanów również tych najmłodszych. Długo nie wiedzieliśmy wiele życiu prywatnym i przeszłości Zapały. Muzyk na prośbę Party postanowił opowiedzieć o swoich szkolnych przygodach, których przesłanie z pewnością nie spodoba się rodzicom i pedagogom.

Sławomir rozwścieczył polskich nauczycieli

Media żywo interesują się karierą i życiem Sławomira, który w niedługim czasie wyrósł na jednego z największych nad Wisłą celebrytów. Z tej okazji dziennikarze postanowili zapytać piosenkarza o jego szkolną przeszłość. Takiej odpowiedzi, jaką dał im Sławomir, z pewnością się nie spodziewali, szczególnie że krakowianin ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie i zagrał w wielu filmach. Okazuje się, że Zapała nie przepadał za szkoła i nie przykładał się do nauki, którą dziś nazywa bezsensowną. Jak można się domyślać, zdaniem nauczycieli nie jest on najlepszym przykładem dla nauczycieli. Historia nauczyła na jednak, że niestety dla zaangażowanych w naukę, największe gwiazdy często porzucały szkołę przed czasem, by w młodym wieku rozpocząć karierę. - Nie miałem najlepszych ocen niestety. Powiem prawdę, nie uczcie się, bo to nie ma sensu. Uczysz się jednego, potem robisz co innego, także nie warto po prostu. Cieszcie się tym czasem, podrywajcie te dziewczyny, bawcie się pięknie, a nauka no, trzeba przejść z klasy do klasy, wystarczy, żeby się nie czepiali - powiedział muzyk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Izrael oficjalnie: Obalimy Waszego Prezydenta
  2. Grał główną rolę w kultowym „Matrixie”. Dziś wygląda jak bezdomny
  3. Hanna Lis załamana! „Niech twoje dzieci zdychają na raka”
źródło: Pudelek
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News