szkołą
fot. pixabay.com
Karol Zaborowski - 4 Grudnia 2018

Nauczyciel miażdży rodziców: „Nie truj dziecku dupy o brudne gacie pod łóżkiem”

Szkoła dla wielu dzieci jawi się bardziej jako przykry obowiązek niż furtka do wspaniałych przyjaźni i swojej świetlanej przyszłości. Teraz jeden z nauczycieli na Facebooku zmiażdżył wielu rodziców i ich metody wychowawcze.

Szkoła dla ucznia jest źródłem wielu stresów, ale i niezapomnianych chwil, które zostają z nami do końca życia. Niestety, wiele dzieci traktuje lata spędzone na nauce jako przykry obowiązek, co często odbija się na ich wynikach. Jednak co jest winne takiemu stanowi rzeczy? Jeden z polskich nauczycieli wyjawił, jak naprawdę wygląda życie przeciętnego ucznia w Polsce. To jak mężczyzna przedstawił swoje spostrzeżenia, powinno otworzyć oczy wielu osobom.

Szkoła to niejedyny koszmar naszych dzieci

Wpis został zamieszczony przez anglistę Krystiana Ostrowskiego, który w bardzo mocnych słowach pokazał, jak powinni zachowywać się rodzice. Mężczyzna wytyka wiele błędów rodziców swoich uczniów, które każdy z nas zna doskonale. Bo przecież wszyscy po powrocie ze szkoły słyszeliśmy te słynne zdania: "Co było w szkole? Dostałeś jakieś oceny?". W tym momencie zapominamy, że dziecko w domu chce odpocząć, a nie cały czas żyć wydarzeniami ze szkoły. Dodatkowo przydałoby się też trochę odetchnąć, ale zaraz zaraz - najpierw praca domowa, której ilości potrafią naprawdę przytłoczyć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Studia12 kierunków studiów, które gwarantują WYSOKIE zarobkiCzytaj dalej
- Twoje dziecko to człowiek, nie uczeń. Tak, jak Ty jesteś człowiekiem, nie pracownikiem mimo, że musisz chodzić do pracy. Też wolisz, gdy inni traktują Cię najpierw jako człowieka, który ma życie, zainteresowania, poglądy, ulubiony sport - czytamy. Nauczyciel zwraca również uwagę na to, że dzieci wiele rzeczy postrzegają zupełnie inaczej niż dorośli i każdy rodzic powinien być tego świadomy. - Nie rozumie, dlaczego musi wrócić do domu po szkole o czwartej po południu i zamiast odpocząć po tych serio ciężkich godzinach, w czasie których zdążył usłyszeć, że raczej niczego w życiu nie osiągnie, bo jest leniem śmierdzącym i nic nie robi, musi zjeść obiad i zapier*zielać z pracą domową tak, aby przygotować się na kolejny cudowny dzień w szkole - pisze nauczyciel na Facebooku. Ciężko nie ulec wrażeniu, że wpis ten dotyczy dzieciństwa przynajmniej większości z nas. Przez co tylko jeszcze bardziej widać, jak wiele błędów popełniają rodzice, nawet jeżeli chcą dla swoich pociech jak najlepiej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek wystartuje w wyborach?! Szokująca wypowiedź gwiazdy
  2. Gwiazdor „Mam Talent” miał koszmarny wypadek. Nowe informacje są jeszcze gorsze
  3. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  4. Znaki zodiaku mężczyzn. Jak ich w sobie rozkochać? Co ich kręci?
  5. Wielu warszawiaków uwięzionych w domach! „Jest masakra!” Służby w akcji, co się dzieje na ulicach?
ŻubrNajśmieszniejsze wybryki uczniów. Humor zeszytów szkolnych [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News