Natasza Urbańska przekazała smutną wiadomość
instagram.com nataszaofficial
Weronika Wasiak - 27 Września 2020

Natasza Urbańska wraz z mężem przekazała smutną wiadomość. Szczerze współczujemy

Natasza Urbańska długo starała się utrzymać to w tajemnicy, mając jeszcze nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży. Niestety, od pewnego czasu jest tylko gorzej. Razem z mężem w końcu zdecydowała się przekazać najgorszą wiadomość. Prawdziwy dramat.

Natasza Urbańska niewiele mówi o życiu prywatnym i niewiele też pokazuje. Z osobistymi problemami woli radzić sobie w domowym zaciszu i dzielić się nimi wyłącznie w gronie najbliższych. Tym razem jednak nie mogła dłużej trzymać tego w sekrecie. Spadł na nią istny koszmar, którego nie potrafi pokonać, mimo wielu starań. Wiele wskazuje na to, że będzie musiała podjąć ostateczną decyzję.

Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataWieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataCzytaj dalej

Natasza Urbańska z mężem przekazała smutną wiadomość. Sytuacja jest dramatyczna

Natasza to nie tylko świetna aktorka filmowa czy serialowa, ale też teatralna. Niewielu wie, że jest również współwłaścicielką znanego teatru Buffo, którego dyrektorem z kolei jest jej mąż, Janusz Józefowicz. 43-latka uwielbia występować na jego deskach, ale niestety, przez pandemię musiała na kilka miesięcy zupełnie o tym zapomnieć. Gdy izolacja dobiegła końca była pewna, że teraz na pełnych obrotach wróci do gry w Buffo, a widzowie będą dobijać się drzwiami i oknami. Stało się jednak inaczej, bo w miejscach jak teatr czy kino zajętych może być tylko połowa miejsc, a i tak widzowie szczególnie nie wydają się zainteresowanie chodzeniem na filmy czy spektakle.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

To martwi aktorkę nie tylko ze względu na brak możliwość spełniania się w zawodzie, ale przede wszystkim przez narastające problemy finansowe. Gdy Buffo nie zarabia to ona i mąż muszą dokładać do interesu, co niestety, wpędza ich w coraz większe kłopoty.

- Nie mam pojęcia, jak długo jeszcze będzie nas na to wszystko stać - mówił dla "Świat i Ludzie" Józefowicz.

Ponieważ para dokłada do teatru z własnych oszczędności, a i te mogą niebawem się skończyć, powrócił trudny dla nich temat sprzedaży posiadłości w Jajkowicach. Oboje bardzo nie chcieliby tego robić, a jeszcze do niedawna podtrzymywali, że taka opcja nawet nie wchodzi w grę, ale teraz, gdy sytuacja zamiast się polepszać staje się tylko poważniejsza, zaczęli poważnie rozważać sprzedaż nieruchomości.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

- Ja nie chciałbym sprzedawać domu, ale kto wie, co przyniesie życie - przyznał Józefowicz.

Z kolei Natasza czuje się rozdarta, bo i posiadłość w Jajkowicach jest dla niej ważna, i teatr Buffo ma dla niej ogromne znaczenie.

- Tu poznałam mojego męża, tu się w nim zakochałam, zaczęłam swoje nowe życie - mówiła Natasza Urbańska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłośc

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News