Natasza Urbańska radosne nowiny
Instagram/Natasza Urbańska
Konrad Karpiuk - 4 Grudnia 2019

Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Natasza Urbańska zaczęła niedawno starać się o spełnienie swojego wieloletniego marzenia. W końcu po latach starań udało jej się dopiąć swego, gwiazda ma powody do świętowania.

Natasza Urbańska, będąca żoną 60-letniego choreografa Janusza Józefowicza, zajmowała się w swojej karierze wieloma profesjami. Była aktorką, wokalistką, tancerką, a także prezenterką telewizyjną. Mimo to miała jedno, wciąż niespełnione marzenie. Teraz przekazała radosne nowiny - po latach starań w końcu się udało.

Natasza Urbańska spełniła swoje ogromne marzenie

Okazało się, że Natasza Urbańska od zawsze marzyła o tym, aby jej firma zrobiła karierę za granicą. Celebrytka od jakiegoś czasu prowadzi własną markę modową, a manufaktura znajduje się w wyjątkowym miejscu - w zabytkowym budynku Łaźni Łańcuszkowej w Zabrzu.

Michał Wiśniewski się wściekłSkandal jakiego jeszcze nigdy nie było. W Wiśniewskim zagotowało się z wściekłościCzytaj dalej

- To mój sposób na życie. Każdy człowiek oczekuje od życia czegoś innego. Ja muszę czuć adrenalinę. Duża ilość wyzwań napędza mnie do kolejnych. Presja jest dla mnie konstruktywna, bo wtedy mam siłę! - mówiła Urbańska.

Wygląda na to, że w końcu marka gwiazdy będzie mogła rozwinąć skrzydła na zagranicznych rynkach. Do niedawna odnosiła coraz większe sukcesy na krajowym poletku. Podpisała umowę z Top Model na przygotowywanie strojów, a jej suknie nosiła Edyta Górniak w programie My Way.

To będzie wielka szansa dla Nataszy Urbańskiej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama35 lekarzy nie miało pojęcia, jak mu pomóc. Wtedy matka wpadła na ryzykowny pomysł, którego skutki powalają na kolanaCzytaj dalej

Natasza Urbańska zdradziła, że jej manufaktura dostaje coraz więcej zleceń na ubrania. Oprócz przygotowania wcześniej wspomnianych kreacji do programów, zajmuje się także przygotowaniem kostiumów na spektakle teatralne. Wśród zleceniodawców jest choćby Teatr IMKA Tomasza Karolaka. To jednak nie koniec.

Dzisiaj grzeje:

1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Niedługo ma odbyć się pierwszy pokaz nowej kolekcji ubrań z manufaktury Nataszy Urbańskiej. Jak sama przyznała, dokładnie go przygotowała i będzie pilnowała, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ten pokaz może być dla niej prawdziwą szansą na zrobienie zagranicznej kariery ze swoją marką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Miłość5 rzeczy, które zawsze trzeba robić po stosunku płciowym. Na pewno nie miałeś o nich pojęciaCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News