Przemoc domowa była w tym domu od lat. Mężczyzna znęcał się nad młodą Natalią w każdy możliwy sposób. Za to, niespodziewanie spotkała go kara.

Problem przemocy domowej w Polsce jest bardzo powszechny. Codziennie w wielu polskich domach dochodzi do sytuacji, które nie powinny mieć miejsca. Tak było również i tym razem. To, co się wydarzyło pod Świdnicą mrozi krew w żyłach.

Małgorzata S. mieszkała wraz z mężem i dziećmi w małej wsi pod Świdnicą. Ich życie to był prawdziwy koszmar. Mąż-alkoholik codziennie znęcał się nad rodziną, szczególnie nad matką, którą poniżał w każdy możliwy sposób.

– Dusił mnie, a ja czułam, że tracę oddech – zeznała 24-letnia maltretowana kobieta. Opowiadała wówczas o sytuacji rodem z horroru.

Gdy mąż miał kolejny atak furii i podjudzany przez matkę kobiety, zaczął ją mocno dusić i wykręcać jej rękę, ta ugodziła go nożem prosto w serce. 24-lata niemal natychmiast wezwała pogotowie i próbowała tamować krwotok. Świadkiem zdarzenia była dwójka małych dzieci małżeństwa.

Para od dawna miała założoną niebieską kartę oraz dom regularnie odwiedzał kurator. Młoda kobieta przyznała, że również ma problem alkoholowy, nad którym chce mocno pracować. Wyniosła go z rodzinnego domu. Powiedziała również, że bardzo żałuje swojego czynu.

Świdniccy sędziowie podczas rozprawy uznali, że sytuacja kobiety to czynnik łagodzący i zdecydowali się uniewinnić ją z zarzutu nieumyślnego spowodowania śmierci.

 

Te zwierzęta zostały uratowane z czarnego rynku - ich PIĘKNO podbije twoje serce!


Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem

...

Zobacz również