Kim jest śliczna Natalia Wróbel z Big Brothera?

Kim jest śliczna Natalia Wróbel z Big Brothera? Źródło: Fot. Instagram / Natalia Wróbel

Natalia Wróbel to uczestniczka najnowszej edycji Big Brothera. Dotychczas wiadomo było o niej bardzo niewiele. To się jednak zmieniło, gdy postanowiła zdradzić na swój temat kilka ciekawych informacji. Jej historia mogłaby być dla wielu zaskakująca.

Natalia Wróbel to tajemnicza dziewczyna, o której niezbyt wiele wiadomo. Postanowiła jednak w końcu opowiedzieć o sobie więcej w rozmowie z "Onetem".

Kim jest Natalia Wróbel?

Natalia Wróbel (21 l.) to młoda i piękna uczestniczka nowej edycji programu Big Brother, który miał swoją premierę emisji w ostatnią niedzielę. Zgłosiła się do programu, ponieważ podoba jej się życie "celebrytki". Profesja ta pozwala poznać wielu ciekawych ludzi, a Natalia zdecydowanie należy do osób otwartych i towarzyskich. Takie życie jest też o wiele prostsze, bo opiera się głównie na rozrywce.

 - Podoba mi się bardzo życie celebryty, dlatego że uważam że jego życie polega na reklamowaniu ubrań, chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Nie wiem, jak to wytłumaczyć. To jest strasznie puste, ale ja naprawdę bym chciała być celebrytką - zdradza w wywiadzie dla "Onetu".

Okazuje się, że Natalia to bardzo niepokorna dziewczyna, która odważnie wytycza swoją własną ścieżkę.

 - W sumie odkąd miałam 12 lat nigdy nikogo nie słuchałam i wolę uczyć się na własnych błędach. Kiedy miałam 18 lat wyjechałam do Włoch. Potem to była Szwajcaria. Moje życie toczyło się na bardzo wysokich obrotach - czytamy na "Onecie".

Z wywiadu z Natalią wywnioskować można, że jest kobietą pewną siebie. Wie czego chce i nie boi się po to sięgnąć. Nie boi się także rywalizacji. Czy mając tak silny charakter główna nagroda jest w zasięgu ręki? Okaże się już w finałowym odcinku.

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News