Natalia Szroeder to jedna z popularnych, popowych gwiazd młodego pokolenia. Kobieta zasłynęła z utworów takich jak „Teraz Ty” czy „Zamienię Cię”, lecz prawdziwy rozgłos przyniósł jej jednak nie dorobek artystyczny, a związek z kontrowersyjnym raperem, Quebonafide. Zbliżający się wielkimi krokami sylwester sprawił, że o piosenkarce znowu zrobiło się głośno. Zapowiada się ostre starcie!

Natalia Szroeder z Kubą Quebonafide Grabowskim związana jest od niedawna. Przedtem w kuluarach zasłyszeć można było plotki, jakoby piosenkarka miała chrapkę na swojego kolegę po fachu. Kolegę, który ma żonę i dziecko! Chodziło o Libera, który od lat związany jest z Sylwią Grzeszczak. Chociaż plotki na ten temat chwilowo wyciszyło pojawienie się wytatuowanego rapera, to teraz wracają one ze zdwojoną siłą. W najbliższych dniach czeka nas prawdziwe starcie gwiazd.

Natalia Szroeder stanie oko w oko z Sylwią Grzeszczak. Starcie roku już jutro

Od bardzo dawna mówi się o tym, że Natalia Szroeder i Sylwia Grzeszczak bardzo się nie lubią. Powodem takiej sytuacji ma być zazdrość Sylwii, którą bardzo irytują bliskie stosunki jej męża oraz dużo młodszej od siebie konkurentki. Media spekulowały już nawet o romansie Libera i Natalii, co z całą pewnością podnosiło ciśnienie Grzeszczak, która w tym samym czasie zajmowała się małym dzieckiem.

Chociaż rzekomy konflikt przycichł w momencie pojawienia się Quebonafide, to już jutro może wybuchnąć na nowo. Magiczne trio składające się z Natalii Szroeder, Sylwii Grzeszczak oraz Libera już jutro wystąpi razem na jednej scenie, bowiem każda z gwiazd zgodziła się na wystąpienie z okazji Sylwestra z dwójką. Co więcej, sytuacji tej nie sprzyja fakt, iż cała trójka ma mieć garderoby bardzo blisko siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018

Sylwia Grzeszczak zabiera głos w sprawie

Nabierające na sile plotki sprawiły, że głos w sprawie zabrała sama Sylwia Grzeszczak. Piosenkarka napisała specjalny post na Facebooku, w którym oświadczyła, że między nią a Szroeder nie ma żadnej zadry. Co więcej, zadeklarowała swoją sympatię do niej.

– Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się, że w tym świecie normalne, ludzkie relacje są całkiem możliwe. Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej – szokująco oświadczyła na swoim Facebooku piosenkarka.

W te słowa nie wierzą jednak czujni internauci, którzy odbierają to jako dobrą minę do złej gry.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. I to zdjęcie zrobiło jej DZIECKO?! Burza w sieci po fotografii GIGANTYCZNEGO biustu Rozenek
  2. Książę Harry niespodziewanie upokorzony! Meghan Markle o tym wiedziała?
  3. Niewiarygodne. Cejrowski złamał prawo dla Jana Pawła II, Wojciech Jaruzelski upokorzony
  4. Obrzydliwa choroba zaatakowała przepiękną gwiazdę Polsatu. Wcześniej zdruzgotała jej córkę
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie

Agata Duda zmiażdżona przez Jolantę Kwaśniewską? Tylko je porównajcie!