Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny

Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny Źródło: Fot. YouTube / Natalia Szroeder

Natalia Szroeder to jedna z popularnych, popowych gwiazd młodego pokolenia. Kobieta zasłynęła z utworów takich jak "Teraz Ty" czy "Zamienię Cię", lecz prawdziwy rozgłos przyniósł jej jednak nie dorobek artystyczny, a związek z kontrowersyjnym raperem, Quebonafide. Zbliżający się wielkimi krokami sylwester sprawił, że o piosenkarce znowu zrobiło się głośno. Zapowiada się ostre starcie!

Natalia Szroeder z Kubą Quebonafide Grabowskim związana jest od niedawna. Przedtem w kuluarach zasłyszeć można było plotki, jakoby piosenkarka miała chrapkę na swojego kolegę po fachu. Kolegę, który ma żonę i dziecko! Chodziło o Libera, który od lat związany jest z Sylwią Grzeszczak. Chociaż plotki na ten temat chwilowo wyciszyło pojawienie się wytatuowanego rapera, to teraz wracają one ze zdwojoną siłą. W najbliższych dniach czeka nas prawdziwe starcie gwiazd.

Natalia Szroeder stanie oko w oko z Sylwią Grzeszczak. Starcie roku już jutro

Od bardzo dawna mówi się o tym, że Natalia Szroeder i Sylwia Grzeszczak bardzo się nie lubią. Powodem takiej sytuacji ma być zazdrość Sylwii, którą bardzo irytują bliskie stosunki jej męża oraz dużo młodszej od siebie konkurentki. Media spekulowały już nawet o romansie Libera i Natalii, co z całą pewnością podnosiło ciśnienie Grzeszczak, która w tym samym czasie zajmowała się małym dzieckiem. Chociaż rzekomy konflikt przycichł w momencie pojawienia się Quebonafide, to już jutro może wybuchnąć na nowo. Magiczne trio składające się z Natalii Szroeder, Sylwii Grzeszczak oraz Libera już jutro wystąpi razem na jednej scenie, bowiem każda z gwiazd zgodziła się na wystąpienie z okazji Sylwestra z dwójką. Co więcej, sytuacji tej nie sprzyja fakt, iż cała trójka ma mieć garderoby bardzo blisko siebie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sylwia Grzeszczak zabiera głos w sprawie

Nabierające na sile plotki sprawiły, że głos w sprawie zabrała sama Sylwia Grzeszczak. Piosenkarka napisała specjalny post na Facebooku, w którym oświadczyła, że między nią a Szroeder nie ma żadnej zadry. Co więcej, zadeklarowała swoją sympatię do niej. - Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się, że w tym świecie normalne, ludzkie relacje są całkiem możliwe. Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej - szokująco oświadczyła na swoim Facebooku piosenkarka. W te słowa nie wierzą jednak czujni internauci, którzy odbierają to jako dobrą minę do złej gry.ZOBACZ TAKŻE:
  1. I to zdjęcie zrobiło jej DZIECKO?! Burza w sieci po fotografii GIGANTYCZNEGO biustu Rozenek
  2. Książę Harry niespodziewanie upokorzony! Meghan Markle o tym wiedziała?
  3. Niewiarygodne. Cejrowski złamał prawo dla Jana Pawła II, Wojciech Jaruzelski upokorzony
  4. Obrzydliwa choroba zaatakowała przepiękną gwiazdę Polsatu. Wcześniej zdruzgotała jej córkę
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News