Natalia Szroeder - partner. Natalia kocha go na zabój!

Natalia Szroeder - partner. Natalia kocha go na zabój! Źródło: instagram.com/natalia_szroeder/

Natalia Szroeder - partner piosenkarki jest znany w środowisku muzycznym. Kim jest i czym dokładnie się zajmuje? Ich związek przez długi czas trzymany był w tajemnicy. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że pochodzą z dwóch różnych światów, lecz kochają się na zabój.

Natalia Szroeder - partner gwiazdy młodego pokolenia jest raperem. Piosenkarka do tej pory raczej stała na uboczu, pojawiała się na imprezach branżowych i ściankach, jednak nigdy nie budziła takiego zainteresowania dziennikarzy i reporterów, jak teraz. Jej wybranek całkowicie stroni od mediów i show-biznesu, skupia się przede wszystkim na tworzeniu muzyki i podróżowaniu.

Kiedy pojawiły się doniesienia o ich romansie, trudno było w to uwierzyć. Ona grzeczna i ułożona, on - nieobliczalny. A jednak połączyło ich uczucie. O związku nie poinformowała żadna z zainteresowanych stron, zrobił to przez przypadek brat Natalii Szroeder, który wstawił wspólne zdjęcie na Instagrama.

 - Oczywiście, regularnie podbieram mojemu chłopakowi bluzy. Jak ludzie dużo przebywają ze sobą, to zaczynają się wzajemnie inspirować, czy to w kwestiach muzyki, mody, smaków czy spojrzenia na świat. Nagle otwieramy się na rzeczy, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia - mówiła piosenkarka.

Kontrowersyjnym wybrankiem wokalistki jest raper Quebonafide.

Natalia Szroeder - partner. Kim jest?

Pierwsze plotki na ich temat pojawiły się na początku 2018 roku, nikt nie wierzył w plotki, które później okazały się prawdziwe. Quebonafide, a właściwie Kuba Grabowski, i Natalia Szroeder są zakochani i szczęśliwi już od jakiegoś czasu, nic nie zwiastuje końca ich związku. 

Co wiemy o wybranku młodej gwiazdy? To polski raper, które lubi prowokować zarówno swoją muzyką, ale również wyglądem. Lubi eksperymentować z kolorem włosów, jest cały wytatuowany, wyraźnie aspiruje się wizerunkiem Jokera z komiksowej serii.

Szerszej publiczności znany jest za sprawą jego wspólnych płyt z Taco Hemingway'em, który wciąż króluje na polskiej scenie muzycznej. Quebo w 2014 i 2015 roku został nominowany do tytułu Artysty Roku w plebiscycie hip-hop.pl.

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News