Natalia Szroeder - chłopak. Gwiazda jest w nim zakochana po uszy

Natalia Szroeder - chłopak. Gwiazda jest w nim zakochana po uszy Źródło: Facebook/Natalia Szroeder

Natalia Szroeder - chłopak. Artystka jest wschodzącą gwiazdą polskiego show-biznesu. W życiu zawodowym idzie jej fenomenalnie, ale wygląda na to, że jeżeli chodzi o miłość, również jest to pasmo sukcesów. Dziewczyna jest po uszy zakochana jest w swoim chłopaku.

Natalia Szroeder - chłopak. Młoda wokalistka na przestrzeni całej swojej kariery była łączona z wieloma osobami. Za każdym razem, gdy pojawiła się z kimś na jakiejś imprezie albo rozpoczęła artystyczną współpracę, media spekulowały, że być może jest to właśnie wybranek artystki. Teraz wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a Szroeder otwarcie mówi o swojej miłości do sławnego partnera. 

Natalia Szroeder - chłopak

Natalia Szroeder jest już ze swoim chłopakiem od jakiegoś czasu. Para wydaje się być zakochana w sobie po uszy. Wokalistka słynie z niesamowitej urody i z pewnością wielu mężczyzn byłoby zainteresowanych umawianiem się z celebrytką. 

Wokalistka zaczęła swoją muzyczną karierę bardzo wcześnie, bo od występu w programie "Od przedszkola do Opola". Później została laureatką jednego z odcinków kultowego show TVP "Szansa na sukces". Jej kariera nabrała tempa tak naprawdę dopiero po wydaniu debiutanckiego albumu zatytułowanego "Nadinterpretacje" w roku 2016. Artystka znana jest również z różnego rodzaju kolaboracji z innymi gwiazdami estrady. Śpiewała już z Dawidem Kwiatkowskim czy z Liberem. Ostatnio wypuściła singiel promujący kolejny album. 

Spekulacje dotyczące ewentualnych partnerów młodej celebrytki zakończyły się, gdy Natalia Szroeder w jednym z wywiadów potwierdziła, że spotyka się ze znanym raperem. Jej wybrankiem jest wielka gwiazda rodzimego rapu czyli Quebonafide. Gwiazdor zrobił w ostatnim czasie gigantyczną karierę. Jego album nagrany razem z Taco Hemingwayem osiągnął wielki sukces. 

Pierwsze plotki dotyczące romansu Szroeder z Kubą Grabowskim, bo tak naprawdę nazywa się Quebonafide, pojawiły się już w marcu 2018. Wokalistka w końcu potwierdziła, że jest z nim w związku. Przyznała również, że jest zakochana po uszy w pokrytym tatuażami raperze. Wizerunek artysty może szokować, ale trzeba przyznać, że jest ciekawym kontrastem w stosunku do posągowej urody Szroeder. 

Wokalistka wyjawiła, że często podbiera swojego chłopakowi bluzy, a także wyznała, że razem z Kubą inspirują siebie nawzajem. Podobno prowadzą bardzo dużo rozmów na temat sztuki, światopoglądu i muzyki. Wygląda na to, że wspaniale się uzupełniają. 

Źródło: Chill Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News