Blizna na ciele Natalii Siwiec przestraszyła fanów. Skąd się wzięła?

Blizna na ciele Natalii Siwiec przestraszyła fanów. Skąd się wzięła? Źródło: screen youtube.com/Plejada

Natalia Siwiec jako modelka często chwali się swoim ciałem, które według wielu jest po prostu idealne. Jednak jedna z fanek dopatrzyła się pewnej skazy na tym diamencie i zaniepokojona dopytała modelkę o tajemniczą bliznę.

Natalia Siwiec zyskała gigantyczną popularność jako modelka, jednak ma za sobą także występy w filmach i serialach. Kariera aktorska nie jest jej obca. Można było ją zobaczyć na deskach teatru oraz w teledyskach polskich wykonawców. Była nawet główną bohaterką programu telewizyjnego emitowanego na antenie telewizji VIVA Polska. Teraz jej fanów zaniepokoiła tajemnicza blizna, która widoczna jest na jednym z ostatnich zdjęć modelki, które wrzuciła na swój profil na Instagramie.

Natalia Siwiec ma tajemniczą bliznę

Blizna na ciele modelki została zauważona przez jedną z jej fanek, która zaniepokojona od razu zapytała Natalię o to, skąd wziął się ów ślad. Dla wielu osób tego typu blizna kojarzy się natychmiast z usunięciem np. czerniaka, czyli raka skóry, który potrafi być śmiertelny. - Skąd ma Pani tę bliznę? - zapytała internautka. Celebrytka nie kazała fance długo czekać na odpowiedź. Otwarcie i bez owijania w bawełnę odpowiedziała. - Po wycięciu znamienia - napisała Natalia Siwiec. Wiele znamion usuwanych jest profilaktycznie, ponieważ przez nadmierne wystawienie na promienie słoneczne może w przyszłości zaowocować nowotworem. Dlatego wiele osób decyduje się na usunięcie takiego znamienia jeszcze w wieku dziecięcym. Zupełnie inną kwestią są walory estetyczne. Niektórym ludziom znamiona zwyczajnie przeszkadzają ze względu na ich wygląd i rozległość. Dlatego chirurdzy plastyczni często są proszeni o operacyjne pozbycie się takiego defektu. Nie wiemy jednak jaka była przyczyna decyzji podjętej przez Natalię, która w komentarzu odpowiedziała swojej zaniepokojonej fance, że blizna jest pozostałością właśnie po znamieniu. Ślad umiejscowiony jest na jednej z rąk modelki odrobinę nad nadgarstkiem, przez co bardzo łatwo można go zasłonić. Jednak po zdjęciach Natalii Siwiec widać, że modelka nie ma najmniejszego problemu w pokazywaniu swojej blizny.Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła lansuje się na sprawie rozwodowej
  2. Największa gwiazda Przyjaciółek rezygnuje z kariery! Wszystko przez sprawy rodzinne
  3. Stan Gienka Loski jest bardzo ciężki. Matka drży o jego życie
Następny artykuł