Natalia Siwiec cierpi na poważne zaburzenie psychiczne? Ostatnie zdjęcie wywołało spekulacje

Natalia Siwiec cierpi na poważne zaburzenie psychiczne? Ostatnie zdjęcie wywołało spekulacje

Natalia Siwiec jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek. Celebrytka ostatnio pochwaliła się najnowszym zdjęciem na swoim koncie na Instagramie. Jej fani są zaniepokojeni, według nich modelka cierpi na poważne zaburzenie psychiczne.

Natalia Siwiec swoją karierę rozpoczęła w 2012 roku podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbywały się między innymi w Polsce. Dzięki zdjęciom, które wtedy zostały jej zrobione, została okrzyknięta miss całej imprezy, a kariera stanęła przed nią otworem. Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których dzieli się zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym. Jednak teraz Natalia Siwiec zamieściła zdjęcie, które bardzo zaniepokoiło jej fanów.

Natalia Siwiec ma anoreksję?

Właśnie do takich wniosków doszła spora część wielbicieli modelki, którzy pamiętają jej początki. Jak sami wskazują, wtedy była bardzo kobieca, a teraz strasznie schudła. Nie da się ukryć, że Siwiec na najnowszym zdjęciu jest bardzo szczupła. Bez wątpienia wiele kobiet zazdrości jej figury, jednak inni obawiają się, że może to już być anoreksja. - Ale jesteś chuda - pisze jedna z internautek. - Dla mnie to już anoreksja - czytamy. - Była Pani taka kobieca, a teraz jest dużo za szczupło - dodaje kolejny internauta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety świat mody jest bezlitosny, jeżeli chodzi o figurę modelek, przez co wiele z nich pozostaje na wręcz głodowych dietach. Często również słyszy się o problemie anoreksji wśród modelek, które za wszelką cenę chcą pozostać w branży, niestety kosztem własnego zdrowia, a nawet życia. Czyżby Natalia Siwiec również wpadła w błędne koło, że jeżeli chce pozostać modelką, to musi być szczuplejsza, czy był to jej świadomy wybór? Głosy jak zawsze są podzielone, jednak mimo wszystko fani obawiają się, że z Natalią będzie teraz coraz gorzej. - Boże święty, ale chuda!! Lecz się babo!! - pisze internautka. fot. instagra,com/nataliasiwiec.officialZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler jest wściekła. Uczestnik Kuchennych Rewolucji uprzykrza jej życie
  2. Dramat Barbary Kurdej-Szatan. Widzowie nie chcieli jej w M jak Miłość
  3. Michał Szpak poniżył kolegę przed kamerami. Co za porównanie
Następny artykuł