Mieszkanie Natalii Siwiec ocieka niewyobrażalnymi luksusami. Fanów poraża sztuczność (zdjęcia)

Mieszkanie Natalii Siwiec ocieka niewyobrażalnymi luksusami. Fanów poraża sztuczność (zdjęcia) Źródło: Instagram/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych polskich celebrytek. Należy raczej do grona tych kontrowersyjnych, ze względu na swój wygląd i to w jaki sposób zaistniała w polskich mediach. Lubi się także chwalić w mediach społecznościowych luksusami, którymi się otacza.

Natalia Siwiec, okrzyknięta przed media "polską Miss Euro 2012", stała się od tego momentu jedną z najczęściej opisywanych osób w Polsce. Modelka rozpoczynała swoją karierę na długo przed piłkarskim wydarzeniem w Polsce, ale dzięki niemu została szerzej poznana. Otworzyło to przed nią wiele drzwi oraz kontraktów. Teraz już cieszy się ustabilizowanym życiem i chętnie chwali się luksusowymi osiągnięciami w internecie. 

Natalia Siwiec i jej kariera

35-letnia Natalia Siwiec rozpoczęła swoją karierę w modelingu już parę lat temu. W 2002 roku została Miss Bałtyku, w konkursie organizowanym w Rewalu. Kolejno próbowała swoich sił w wielu innych zlotach piękności, ale tak naprawdę Polska dopiero usłyszała o niej w 2012 roku za sprawą Euro 2012. W Polsce organizowane były wtedy mistrzostwa Europy w piłce nożnej i jak wiele innych celebrytek miała szansę zaistnieć dla szerszej publiczności. Dla wielu była to swoista "ustawka" zorganizowana na potrzeby jej zaistnienia w show-biznesie.

Natalia Siwiec, jak wiele innych modelek, postawiła na karierę na Instagramie. Oprócz branżowych imprez, to właśnie w sieci promuje marki odzieżowe oraz kosmetyczne. Modelkę obserwuje aż milion osób, więc jej siła przebicia w mediach wydaje się być na dobrym poziomie. Na pewno ma wielu wiernych fanów, którzy jej kibicują i podziwiają luksusy, w których żyje. 

Natalia Siwiec i jej luksusowe życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieodłącznym elementem życia modelek z Internetu jest pokazywanie jak wspaniale im się funkcjonuje na co dzień. Ich sielankowa egzystencja wypełniona jest wizytami u kosmetyczek, stylizacjai od marek, z którymi współpracują, a także idealna rodzina. Uzupełnieniem są częste podróże i luksusowe samochody oraz mieszkania. Natalia Siwiec także należy do osób, które lubią się chwalić dostatnim życiem. Niestety, w jej przypadku, wywołuje to często zgoła inny efekt. 

Modelka z pewnością ma swoje stałe grono wiernych fanów, ale część internautów niekoniecznie jest fanami jej urody i sposobu bycia. Osoby będące przeciwnikami chirurgicznego poprawiania urody, raczej jej nie polubią i wszystko co zrobi, będzie szeroko komentowane. Tak też jest w przypadku jej zdjęć w mediach, internauci są bezlitośni i krytycznym okiem patrzą na jej wszechobecny barokowy, sztuczny styl. Cienka jest granica pomiędzy luksusem, a nadmiernym blichtrem. 

Instagram/Natalia Siwiec

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  3. Potężne trzęsienie ziemi!
  4. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  5. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze

źródło: Instagram

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News