Przyjaciółka Jarosława B. przerywa milczenie ws. gwałtu. Wstrząs to mało powiedziane

Przyjaciółka Jarosława B. przerywa milczenie ws. gwałtu. Wstrząs to mało powiedziane Źródło: Fot. Instagram/jaretpalmer

Natalia Siwiec nie może już dłużej milczeć. Postanowiła skomentować sprawę gwałtu, którego rzekomo dopuścić się miał jej przyjaciel, Jarosław B. Ta informacja była dla niej prawdziwym wstrząsem.

Natalia Siwiec nie mogła już dłużej wytrzymać medialnej nagonki skierowanej na jej najbliższego przyjaciela. Jarosława B. doskonale zna od wielu lat i jest przekonana, że powinna zabrać głos w tej sprawie oraz powiedzieć wszystko, co na ten temat myśli. Oskarżenia wobec wieloletniego partnera zmarłej Anny Przybylskiej są bardzo poważne. 

Gdy w mediach pojawiły się na temat sprawy pierwsze informacje, wiele osób było przekonanych, że to żart. Jarosław B. od śmierci ukochanej żony z pełnym zaangażowaniem poświęcał się opiece nad trójką dzieci i nikomu nawet nie przeszło przez myśl, że byłby zdolny do gwałtu, o który się go oskarża. Natalia Siwiec również nie może uwierzyć w to, co się dzieje. 

Natalia Siwiec zabiera głos w sprawie gwałtu. Ostro broni Jarosława B. 

Wieloletni partner Anny Przybylskiej został oskarżony o gwałt przez swoją bliską znajomą, a do zdarzenia dojść miało w nocy z piątku na sobotę. Informacja ta była gigantycznym wstrząsem dla milionów Polaków, a zwłaszcza dla przyjaciółki Jarosława B. Natalii Siwiec. Przyjaźni się z nim od lat i nie może uwierzyć w to, co się dzieje. 

- Znamy z mężem Jarka bardzo dobrze i jesteśmy więcej niż pewni, że nie dopuściłby się zarzuconego mu czynu - zapewnia w rozmowie z "Faktem".

Modelka jest przekonana, że podejrzany nigdy nie dopuściłby się gwałtu. Ostro broni jego dobrego imienia i nadal nie może się po tym otrząsnąć. Szok to mało powiedziane. 

- Jarek jest dobrze wychowany i szarmancki wobec kobiet. Wszystkie traktuje z szacunkiem. Zawsze miły, spokojny i opanowany. Nie wyobrażam go sobie agresywnego w stosunku do kogokolwiek. To człowiek, który ma zasady i postępuje zawsze zgodnie z etyką - dodaje. 

Miejmy nadzieję, że sprawa już niedługo się wyjaśni i wszystko stanie się jasne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław B. oskarżony o gwałt

Przypomnijmy, że do zdarzenia dojść miało w nocy z piątku na sobotę. Pokrzywdzona kobieta miała trafić do sopockiego hotelu wraz z Jarosławem B., gdzie miała dostać narkotyki, a następnie miało dojść do gwałtu. Ofiara została już przesłuchana przez sąd. 

- Jej stan jest bardzo zły. To młoda osoba, która przeżywa głęboką traumę. Wciąż potrzebna jest jej opieka lekarska w związku z tym, że niektóre obrażenia fizyczne doznane w wyniku tego brutalnego gwałtu są poważne - mówił jej pełnomocnik w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim". 

Jarosław B. został zatrzymany pod zarzutem dokonania gwałtu i przebywa w areszcie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marek Perepeczko PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające i mrożące krew w żyłach słowa tuż przed śmiercią
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Uwielbiany aktor Pierwszej Miłości pokazał żonę. Jej uroda powala na kolana
  4. Iga Lis bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej córki Rusin w sieci
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak miłość". Fani serialu we łzach

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News