Natalia Siwiec pod ostrzałem za to, co zrobiła swojemu 1,5 rocznemu dziecku. "Inteligencji mniej niż zero"

Natalia Siwiec pod ostrzałem za to, co zrobiła swojemu 1,5 rocznemu dziecku. "Inteligencji mniej niż zero" Źródło: Instagram - Natalia Siwiec

Natalia Siwiec musi radzić sobie z krytyką w związku z jej ostatnim zachowaniem. Celebrytka zdecydowała się na niecodzienny ruch wobec własnej córki, co spotkało się z ostrą krytyką internautów. Nie podoba im się postępowanie gwiazdy.

Natalia Siwiec kilkanaście miesięcy temu informowała, że na świat przyszła jej córka. Mała Mia dziś ma już półtora roku i zaczyna bawić się z mamą. Kobieta zdecydowała się na bardzo niecodzienną zabawę, a następnie pochwaliła się swoimi planami w sieci. Nikt nie spodziewał się jednak, że zachowanie młodej matki spotka się z tak wielką kontrowersją. 

Kobieta stwierdziła, że doskonałą zabawą będzie pomalowanie paznokci wraz z córką. Wydawało jej się, że spędzenie czasu w ten sposób z małą Mią będzie doskonałą metodą spędzenia wolnego czasu wspólnie, jednak internauci mieli zupełnie inne zdanie na ten temat. Natalia Siwiec wywołała lawinę negatywnych komentarzy i z pewnością następnym razem zastanowi się przed ponownym dzieleniem się zdjęciami z córką.

Natalia Siwiec pod ostrzałem po dodaniu zdjęcia

Mała Mia często pojawia się w mediach społecznościowych za sprawą Siwiec, która często chwali się swoją pociechą. Gwiazda postanowiła pójść zupełnie inną drogą, niż choćby Lewandowscy. Nie zakrywa twarzy swojego dziecka i nie stara się za wszelką cenę dbać o jego prywatność, próbuje wręcz pokazywać, że Mia jest częścią jej życia i nie ma zamiaru stronić od pokazywania jej twarzy w internecie.

Na jednym z ostatnich nagrań gwiazda pochwaliła się kolejnymi zabawami z córką. Z pewnością nie spodziewała się, że doczeka się tak wielu negatywnych komentarzy za sprawą jednego ze swoich pomysłów, przez który hejt kierowany jest również w stronę jej dziecka. Nikt nie twierdzi oczywiście, że Mia jest winna zachowaniu matki, ale sam fakt, że w sprawę zamieszane jest dziecko, spowodował wiele kontrowersji.

Natalia Siwiec dodaje zdjęcia z córką

Na materiałach dodawanych przez Natalię Siwiec na Instagramie widać, jak młoda Mia ma paznokcie pomalowane na czerwono. Spotkało się to z negatywną opinią internautów, którzy stwierdzili, że mała dziewczynka ma jeszcze czas na to, by zainteresować się makijażem i malowaniem paznokci, a teraz wygląda to tak, jakby najbardziej zależało na tym matce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pojawiły się nawet takie komentarze, które uderzają bezpośrednio w matkę dziewczynki.

- Oszalałaś? Ona nie ma nawet dwóch lat! Chcesz, żeby już teraz wyglądała jak ty?! - pisze jedna z internautek, wyrażając swoje zażenowanie.

- Malowanie paznokci dzieciom... w jakich czasach żyjemy? Powinnaś się nad sobą zastanowić, kobieto - pisze zdenerwowany mężczyzna.

Z pewnością od teraz Natalia Siwiec będzie dłużej myślała nad każdym wpisem, w którym obok niej pojawi się jej mała córeczka.

(fot. Instagram - Natalia Siwiec)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News