Zaginęła Natalia Mazurkiewicz. Odkryto straszną rzecz, policja apeluje o pomoc

Zaginęła Natalia Mazurkiewicz. Odkryto straszną rzecz, policja apeluje o pomoc Źródło: archiwum prywatne

Natalia Mazurkiewicz zniknęła bez śladu. Nie kontaktuje się z najbliższymi i nikt nie wie, gdzie może przebywać. W czasie poszukiwań policja odkryła porażającą rzecz, teraz prosi o pomoc.

30-letnia Natalia Mazurkiewicz, mieszkanka Lublina, w piątek po południu wyszła na spacer z psem i ślad po niej zaginął. Kobieta z nikim się nie kontaktowała i nie dała żadnych oznak życia. Rodzina natychmiast zawiadomiła o wszystkim policję, która wszczęła poszukiwania. Nadal nie udało się ustalić, co mogło stać się z 30-latką. Dotychczas znaleziono jedynie należące do niej rzeczy, a część z nich była spalona. Służby przeszukują okolice, pustostany i sprawdzają lokalny monitoring. Funkcjonariusze proszą o przekazanie na komendę jakichkolwiek informacji na temat zaginionej. 

Natalia ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 65-70 kg, ma niebieskie oczy, proste włosy do ramion w kolorze blond. W dniu zaginięcia miała na sobie jasne niebieskie jeansy z przetarciami na kolanach, beżową bluzkę na ramiączkach i różowe sandały z cekinami. Osoby posiadające wszelkie wieści na jej temat proszone są o kontakt z dyżurnym VII Komisariatu Policji w Lublinie tel. 47 811 49 20, adres: ul. Wyżynna 18 lub na numer alarmowy 112.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News