Rozrywające serce wyznanie Natalii Kukulskiej. Jej tragedia poruszyła całą Polskę

Rozrywające serce wyznanie Natalii Kukulskiej. Jej tragedia poruszyła całą Polskę Źródło: Instagram/Natalia Kukulska

Natalia Kukulska nie miała łatwej przeszłości. W historii jej życia były bardzo bolesne momenty, a jednym z nich żyła cała Polska. Piosenkarka zdecydowała się na odważne wyznanie na temat rodzinnej tragedii. Polacy są głęboko poruszeni.

Natalia Kukulska może pochwalić się wieloma sukcesami na polu zawodowym, jednak jej prywatne życie jest niemal od początku naznaczone piętnem ogromnej tragedii. 39 lat temu w katastrofie samolotu Ił-62 "Mikołaj Kopernik" na warszawskim Okęciu zginęła tragicznie jej matka Anna Jantar. Na lotnisku czekała na nią wtedy 4-letnia córka Natalia. Niestety, dziewczynka nie doczekała się powrotu swojej mamy z USA.

Polska wokalistka często wspominała swoją wybitną matkę i nie raz oddawała jej hołd. Jednak do tej pory brakowało jej odwagi, aby stanąć w miejscu, które upamiętnia katastrofę. Po latach Natalia Kukulska dojrzała do tego, aby się tam wybrać. Swoimi doświadczeniami podzieliła się w mediach społecznościowych.

Natalia Kukulska po raz pierwszy odwiedziła miejsce katastrofy samolotu, którym leciała jej matka 

Ten dzień w końcu nadszedł. W rocznicę tragedii Natalia Kukulska po raz pierwszy pojechała na miejsce katastrofy samolotu, w którym zginęła Anna Jantar. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wstrząsające wyznanie:

- Kiedyś to musiało nastąpić. Dziś pierwszy raz odważyłam się pojechać na miejsce katastrofy samolotu, w którym zginęła moja mama. Miejsce to jest upamiętnione pomnikami ofiar i muralem, na którym widnieje portret mojej mamy i kapitana Pawła Lipowczana - napisała wokalistka.

Na profilu artystki można znaleźć również zdjęcie, które dokumentuje tę wyjątkową wizytę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wstrząsające wyznanie Kukulskiej. Piosenkarka dokładnie opisuje swoją pierwszą wizytę w miejscu katastrofy

Dla Natalii Kukulskiej był to wyjątkowy dzień. Od lat wyobrażała sobie ten czas i czekała na moment, w którym będzie gotowa przeżyć związane z nim emocje. Wokalistka opisała swoje doświadczenia krok po kroku:

- Zaświeciło na chwilę słońce i spotkałam niezwykle taktowanego pana Arka, taksówkarza, którego przyjaciel był pierwszym świadkiem tej tragedii. Przychodzi zawsze tego dnia. Nie odważył się powiedzieć tego, co wie od przyjaciela. Czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów, otwierać rany? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia - wyznała Natalia Kukulska na swoim profilu na Instagramie.

Artystka przyznaje, że to przeżycie było dla niej wstrząsające. Nie chciała jednak rozdrapywać ran, lecz oddać hołd swojej tragicznie zmarłej mamie.

Znana wokalistka po raz pierwszy odważyła się stanąć w miejscu tragedii. Takim zdjęciem Natalia Kukulska podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie:

Natalia Kukulska, zdjęcie z miejsca tragedii:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  2. Dramatyczne wyznanie Anny Muchy! Aktorka z córką spędziła 4 godziny na komisariacie!
  3. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Burza wokół jej życia prywatnego
  4. Świat według Kiepskich odpala dziś petardę. Wszystko przez babkę Kiepską
  5. Największy mit obalony. Ziemniaki nie tuczą, a leczą!

źródło: VIVA

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News