Natalia Kukulska pokazała swoją najmłodszą córeczkę! Fani przecierają oczy ze zdumienia

Natalia Kukulska pokazała swoją najmłodszą córeczkę! Fani przecierają oczy ze zdumienia

Natalia Kukulska występuje na scenie już od 33 lat. Wokalistka wydała swoją pierwszą płytę w wieku zaledwie 10 lat i od tamtego czasu kontynuuje swoją karierę. Artystka jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, z czego najmłodsze skończyło niedawno drugi rok życia. Pokazała swoje najmłodsze dziecko. Reakcja fanów? Przecierali oczy ze zdumienia. 

Natalia Kukulska bardzo wcześnie zaczęła pracę zawodową. Wydany w 1986 roku album "Natalia", na którym znajduje się słynny utwór "Puszek-okruszek" do dziś bawi dzieci w całej Polsce. W swojej karierze wydała jeszcze dwie płyty dla dzieci - "Bajki Natalki (1987) i "Najpiękniejsze kolędy" (1991). Jej pierwsze dorosłe wydawnictwo ukazało się w 1996 roku i uzyskało status złotej płyty.

Do maja zeszłego roku Kukulska nagrała jeszcze 11 albumów, z których dwa okazały się złote, a jeden platynowy. Gwiazda odnosi również sukcesy na polu prywatnym. Od niemal 20 lat jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córeczkę

5 stycznia 2017 roku na świat przyszła druga córka Natalii i Michała Dąbrówki Laura. Oznacza to, że przed trzema dniami dziecko obchodziło swoje drugie urodziny. Dumna mama z tej okazji zamieściła na Instagramie fotografię tortu, który zamówiła na to wspaniałe rodzinne wydarzenia. Na wypieku widnieje fotografia dziecka, która zachwyciła fanów wokalistki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Instagramowicze szybko zauważyli, że dwuletnia Laura bardzo przypomina swoją mamę z czasów, gdy ta sama była malutka. Pod adresem gwiazdy i jej rodziny spłynęło wiele ciepłych słów i życzenia dla malutkiej Laury. - Jaka podobna do mamy, ale ten czas leci; To już dwa latka?!; Cała Natalia jak była mała; Już dwa? Kiedy to zleciało, dopiero co była pani w ciąży - piszą rozczuleni komentujący. Zdjęcie, o którym mowa znajduje się na końcu artykułu.

Gwiazda przeżyła w młodości wielką tragedię

Natalia Kukulska miała zaledwie cztery lata, gdy straciła najbliższą osobę. Jej mama Anna Jantar uwielbiana w kraju i za granicą wokalistka zginęła w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu 14 marca 1980 roku. Gwiazda wracała z trasy po USA, gdzie 12 marca zagrała ostatni koncert w życiu. Na pokładzie samolotu LOT "Mikołaj Kopernik", który podróżował z Nowego Jorku do Warszawy, znajdowało się 87 osób, m.in. właśnie Anna Jantar i 28 członków reprezentacji bokserskiej USA. Nikt nie ocalał. Przyczyną zderzenia samolotu z ziemią była awaria silników i utrata możliwości sterowania maszyną. Ił-62 rozbił się w pobliżu Fortu Okęcie o godzinie 11:15 czasu polskiego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda wbija szpilę Górniak. Tak ostrego wyznania nie było od lat
  2. Tragiczna śmierć w serialu "Barwy szczęścia". To koniec, fani załamani
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  5. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
źródło: kozaczek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News