Natalia Kukulska nie ma łatwego życia. Od lat nie może się pogodzić ze śmiercią najważniejszego mężczyzny w swoim życiu. Teraz piosenkarka zdecydowała się opublikować zdjęcie ku jego pamięci.

Natalia Kukulska jest od lat rozpoznawalną gwiazdą muzyki, jednak jej życie usłane jest wieloma stratami. Kiedy była mała, jej matka Anna Jantar, zginęła w katastrofie lotniczej na Okęciu. Piosenkarka często mówiła o tym że brakowało jej rodzicielki, jednak zaznaczała ważną rolę jaką w jej życiu pełnił jej ojciec. To właśnie jemu piosenkarka poświęciła ostatni wpis na swoim Instagramie.

Natalia Kukulska i jej zmarły ojciec

Jarosław Kukulski zmarł 8 lat temu, co było ogromnym zaskoczeniem dla piosenkarki. To właśnie on pomagał jej się otrząsnąć po śmierci matki i był przy niej zawsze gdy tego potrzebowała. W jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że gdy zmarł jej ojciec, definitywnie zakończyło się jej dzieciństwo, a ona zastała sama.

Aktorka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie pod nazwą „To co mam to radość z najpiękniejszych lat”. Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą piosenkarkę opartą o swojego ojca, który siedzi za nią. Jest to kolejne jej zdjęcie z ojcem, które zagościło w social mediach. Wcześniejsze opublikowała w czerwcu.

Niezwykle ciepło przyjęty post

Tym razem pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych i ciepłych komentarzy dla piosenkarki. Internauci zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami. Jedna z internautek napisała, że doskonale rozumie, co czuje piosenkarka bo jej matki nie ma już z nią kilka lat.

Zdaniem wielu respondentów, łzy same cisną się do oczu, gdy ktoś udostępnia takie zdjęcia. Ile jeszcze takich wspaniałych zdjęć posiada piosenkarka? Tego nie wiemy, ale takie uczczenie pamięci zmarłych jest piękne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczna sytuacja na koncercie Dody. Piosenkarka wyrzuciła fankę z imprezy
  2. Ciężkie chwile po porodzie. Gwiazda TVN zmieszana z błotem
  3. Projekt Lady miał zamienić ją w damę. Tego co zrobiła, jej nie…

16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]


Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

ŹRÓDŁOjastrzabpost.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.