Kukulska ma powody do obaw. Wokalistka drży o własną córkę

Kukulska ma powody do obaw. Wokalistka drży o własną córkę Źródło: Fot. YouTube/Magazyn Gala

Natalia Kukulska jest matką trójki dzieci. Obecnie próbuje poradzić sobie z poważnymi wątpliwościami, które związane są z karierą jej 13-letniej córki. Wokalistka boi się ponoć, że show-biznes skrzywdzi nastolatkę i nie pozwoli rozwinąć jej skrzydeł.

Córka Kukulskiej, Ania coraz bardziej prężnie buduje swoją pozycję w aktorskim i muzycznym świecie. Nastolatka wystąpiła ostatnio w musicalu "WAM Awards", a jej matka była z tego powodu niezwykle dumna.

Ania będzie gwiazdą jak jej mama?

Poza tym 13-latka od dłuższego czasu kształci się w tym właśnie kierunku. Uczęszcza do prywatnej szkoły artystycznej oraz do specjalnej Warsztatowej Akademii Musicalowej. Można więc stwierdzić, że zdecydowanie poszła w ślady znanej matki.

Natalia Kukulska martwi się o córkę

Jak twierdzą media, sama Kukulska ma ponoć ogromne wątpliwości co do kariery córki. Boi się, że wczesne wejście do show-biznesu może ją skrzywdzić i zrazić do muzyki oraz aktorstwa. Obawia się, że 13-latka zbyt szybko wdraża się w świat, który w rzeczywistości jest bardzo brutalny. Internauci już dziś porównują tę sytuację do decyzji Jarosława Bieniuka względem jego córki, aspirującej modelki. Sportowiec stwierdził bowiem, że jest ona za młoda na rozpoczynanie kariery i powinna skupić się przede wszystkim na nauce. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krawczyk pod ostrym ostrzałem! „Oszukał nas” (VIDEO)
  2. ŻENADOMETR eksplodował! To co się dzieje w Opolu to jakaś porażka
  3. Gwiazda TVN przerywa milczenie! Oskarżają ją o sprzedawanie się za pieniądze
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News