Niesamowite. Córka Natalii Kukulskiej to mała Anna Jantar

Niesamowite. Córka Natalii Kukulskiej to mała Anna Jantar

Natalia Kukulska już wiele lat temu postanowiła pójść w ślady mamy i tworzyć własną muzykę. Wiele osób już na samym początku kariery stwierdziło, że z pewnością wokalistka odziedziczyła talent do śpiewania, a dziś wygląda na to, że podobnie będzie z jej córką. Dziewczynka to mała Anna Jantar, to niesamowite.

Natalia Kukulska ostatecznie nie potrafiła dorównać sukcesom mamy, jednak jej piosenki wciąż były doceniane przez fanów polskiej muzyki rozrywkowej. 42-latka występuje na scenie już od ponad dwóch dekad, zaczynała jeszcze z repertuarem przeznaczonym dla najmłodszych słuchaczy. Wygląda jednak na to, że kobiety z rodu Kukulskich dziedziczą nie tylko wielki talent artystyczny, ale również wygląd. Na to wskazują zdjęcia córki znanej polskiej wokalistki, które podbijają internet. Owocem małżeństwa Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki jest trójka dzieci: Jan (ur. 2000), Anna (ur. 2005) i Laura (ur. 2017). Syn, podobnie jak ojciec, gra na perkusji. Mając za nauczyciela jednego z najlepszych ludzi grających na tym instrumencie w Europie nie dziwi, że młody Jan podobno jest niezwykle utalentowany i ma szansę w przyszłości stać się jeszcze lepszym muzykiem od ojca, a także przedłużyć muzyczne tradycje, jakie już od kilku pokoleń przekazywane są w rodzinie Kukulskich.

Natalia Kukulska - córka wygląda jak Anna Jantar

Nie inaczej jest z młodą Anną, która, podobnie jak matka i nieżyjąca babcia, jest wokalistką. Co więcej, pobiera ona lekcje w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie, próbując swoich sił nie tylko w śpiewaniu, ale i w tańcu i występowaniu na scenie. Udało jej się już wystąpić w musicalu "WAM Awards" w Teatrze Roma. Jak twierdzą świadkowie, wypadła znakomicie, a swoim wyglądem przypomina babcię. Została okrzyknięta "małą Anną Jantar" Tak też zresztą mówiła nieżyjąca już matka Anny Jantar, Halina Szmeterling, która twierdziła, że pod względem barwy głosu i wyglądu zewnętrznego dziewczynka podobna jest bardziej do Anny, niż do Natalii. Trudno nie przyznać im racji patrząc na wyczyny wokalne młodej piosenkarki, która przed kilkunastoma dniami skończyła 14 lat. Natalia Kukulska musi być bardzo dumna z występów swojej córki. Natalia Kukulska - córka YouTube - Warsztatowa Akademia Musicalowa
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Już wkrótce ma dojść do wspólnych występów Natalii Kukulskiej z córką na scenie. Niewykluczone, że dołączy do nich również syn grający na perkusji. Seria koncertów nazywać się będzie "Życia mała garść", a dzieci artystki wystąpić mają na ostatnim z nich, który odbędzie się w Warszawie. Natalia Kukulska na polskiej scenie muzycznej działa już od lat 80., z początku tworząc utwory dla najmłodszych, z biegiem czasu zajęła się jednak nieco poważniejszym repertuarem. Często wykonywała utwory napisane przez Annę Jantar, a być może po latach jej dzieci dokonają nowych aranżacji największych hitów przeszłości. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka prezydenta to PIEKIELNIE ambitna osoba. Po uczelni krążą o niej SZOKUJĄCE opinie
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Natalia Kukulska w szoku. Gwiazda chciała od niej 40 TYSIĘCY
  4. Natalia Kukulska pokazała swoją najmłodszą córeczkę! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  5. Media o tym nie informowały. Nieznany fakt z życia Anny Jantar
Następny artykuł