Kukulska w końcu pokazała swoją córeczkę. Fani nie mogą się jej nachwalić

Kukulska w końcu pokazała swoją córeczkę. Fani nie mogą się jej nachwalić Źródło:

Natalia Kukulska to znana polska wokalistka, która na scenie występuje od ponad 32 lat. Karierę zaczynała jeszcze jako mała dziewczynka, dzięki czemu, mimo młodego wieku 42 lat, bez wątpienia można ją nazwać bardzo doświadczoną wokalistką. Artystka nie przestaje także zachwycać swoich fanów. Właśnie zrobiła coś, na co wszyscy czekali.

Natalia Kukulska to nie tylko utalentowana wokalistka, która na swoim koncie ma 13 albumów studyjnych i dziesiątki przebojów, ale także opiekuńcza mama. Od 18 lat tworzy udane małżeństwo z innym muzykiem - perkusistą, Michałem Dąbrówką. Razem doczekali się trójki dzieci. Wśród nich są 18-letni Janek, 13-letnia Ania oraz 2-letnia Laura. Natalia Kukulska nigdy jednak nie afiszowała się zbytnio ze swoimi dziećmi. Gwiazda ta bez wątpienia należy do grona tych, którzy oddzielają życie prywatne od zawodowego grubą kreską.

Natalia Kukulska zaskoczyła fanów

Z tego też powodu gwiazda długo zwlekała z tym, by w końcu pokazać w sieci zdjęcie swojej najmniejszej pociechy. Fani czekali długie miesiące, by zobaczyć choć uśmiech małej. W końcu się tego doczekali. W dwa lata po narodzinach maleństwa Natalia Kukulska zdecydowała się pokazać twarz swojej córeczki. Nie zrobiła jednak bezpośrednio zdjęcia swojej pociesze. 42-letnia artystka uwieczniła na fotografii torcik, który przygotowała dla małej Laury. Na nim, oprócz wszelkiego rodzaju słodkich zdobień, widać zdjęcie Laury w towarzystwie popularnej wśród dzieci świnki Peppy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są zachwyceni

Fani popularnej wokalistki nie mogą się nachwalić małej. Laura z miejsca podbiła serca internautów, którzy tłumnie rzucili się do komentowania fotografii. Oczywiście wszelkie komentarze są wyłącznie pozytywne. Mało tego - wielu spośród opiniujących zwraca uwagę na uderzające podobieństwo Laury do jej mamy. Trzeba przyznać, że faktycznie buzia 2-latki mocno przypomina twarz Natalii Kukulskiej, jaką zapamiętamy z kultowego już utworu "Puszek okruszek". Natalia Kukulska instagram.com/natalia.kukulska/ZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszna historia. Matce Mateusza Morawieckiego grożono gwałtem
  2. Tak brutalnego gwałtu świat jeszcze nie widział. Horror na Kaszubach
  3. Szok! Gwałt i prostytucja w Barwach Szczęścia. Fani przerażeni
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News