Kukulska wygląda teraz jak mama Anna Jantar. Ma burzliwe relacje z bratem

Kukulska wygląda teraz jak mama Anna Jantar. Ma burzliwe relacje z bratem Źródło: Screen/youtube/ LIVE STORY

Natalia Kukulska wygląda dokładnie tak, jak jej zmarła mama Anna Jantar. Jej kariera spektakularnie się rozwija, jednak problemem wciąż są burzliwe relacje, które łączą ją z bratem. Rodzeństwo już od dawna nie może znaleźć wspólnego języka.

Natalia Kukulska jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek, która od chwili swojego debiutu osiągnęła kolosalny sukces. Jej pierwszy album pojawił się w 1986 roku i wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, że wkrótce jego autorka będzie grała koncerty przed milionową publicznością. Córka Anny Jantar wygląda dokładnie tak, jak mama i godnie reprezentuje świat polskiej muzyki, jednak nie mniejsze zainteresowanie wzbudza również jej życie prywatne, które stara się skrupulatnie ukrywać przed mediami. 

Powszechnie wiadomo, że Natalia Kukulska przez lata miała bardzo burzliwe relacje ze swoim młodszym o 13 lat bratem Piotrem. Rodzeństwo bardzo długo nie mogło znaleźć wspólnego języka i wciąż nie jest w tej kwestii zbyt kolorowo, lecz w końcu sytuacja zaczęła się powoli zmieniać. 

Burzliwe relacje Kukulskiej oraz jej młodszego brata

Drogi piosenkarki oraz jej młodszego brata rozeszły się zaraz po śmierci ich ojca. Mężczyzna zawsze chciał, by jego dzieci żyły w zgodzie i były sobie bliskie, w kolejnych lata było to niestety niewykonalne. Rodzeństwo nie miało ze sobą kontaktu, a Piotr miał do siostry wielki żal o to, że nie chciała mu pomóc zrobić kariery rapera. 

- Od dawna mnie namawiał, bym nagrała z nim duet, choć nigdy przedtem nie śpiewał - tłumaczyła swoją decyzję Natalia Kukulska. 

Jej zdaniem brat zgodnie z wolą ojca miał ukończyć Akademię Leona Koźmińskiego i rozpocząć odpowiedzialną pracę jako menadżer. Sprawiło to, że bardzo długo nie utrzymywali ze sobą kontaktu, a burzliwe relacje były nie do naprawienia. W ostatnim czasie jednak na szczęście coś się ruszyło, a Natalia Kukulska zdecydowała się odezwać do młodszego brata. Pod zdjęciem, które opublikował na swoim Instagramie w dniu swoich 30. urodzin napisała miły komentarz. 

- Bracie - niech Ci się wiedzie... 30 to już nie przelewki - mogliśmy przeczytać. 

Być może to krok w dobrą stronę i już wkrótce rodzeństwo znów odnowi ze sobą kontakt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natalia Kukulska wygląda dokładnie tak, jak mama

Fani w ostatnim czasie zauważyli również, że z wiekiem Natalia Kukulska coraz bardziej zaczyna przypominać swoją matkę, Annę Jantar. W komentarzach pojawia się wiele głosów, że kobiety wyglądają identycznie, a kariera muzyczna sprawia, że Kukulska dosłownie jest wierną kopią mamy. 

- Wykapana mama! Przepiękna i utalentowana - pisze fanka. 

- Gdy na ciebie patrzę, to mam przed oczami twoją mamę. Niesamowite, jak jesteście podobne - dodaje kolejna. 

Fot. Instagram/Natalia Kukulska

Fot. Instagram/Piotr Kukulski

(fot. Instagram)

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Niewyobrażalna sensacja w TVP. Wałęsa podle ośmieszony u Sznuka w "1 z 10"
  4. Malutkie dziecko wypadło z okna na 6 piętrze. Rodzice byli za ścianą
  5. Bolesne odejście z polskiej kadry skoczków narciarskich

Źródło: Pomponik

Następny artykuł