Natalia Kukulska przekazała wiadomość
Instagram.com natalia.kukulska
Monika Majko - 28 Sierpnia 2020

Natalia Kukulska przekazała cudowną nowinę. Fani wpadli w euforię

Natalia Kukulska swój talent odziedziczyła po zmarłej mamie, Annie Jantar. Uwielbiana przez Polaków wokalistka zginęła tragicznie w 1980 roku w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu. Jej córka miała wtedy zaledwie 4 lata, została wychowana przez ojca, Jarosława Kukulskiego, i po latach poszła w ślady swojej mamy. Niedawno przekazała fanom wspaniałe wieści, wielbiciele piosenkarki nie mogli powstrzymać radości.

Natalia Kukulska to córka tragicznie zmarłej Anny Jantar, która w 1980 roku zginęła w katastrofie lotniczej. Córka poszła w ślady swojej słynnej mamy i swoje życie zawodowe również związała z muzyką. Piosenkarka niedawno przekazała fanom fantastyczną wiadomość, wielbiciele gwiazdy byli w szoku.

Natalia Kukulska ma za sobą ogromną tragedię rodzinną

Piosenkarka miała zaledwie 4 lata, kiedy Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu. Natalia wraz z babcią czekała na lotnisku przylot mamy ze Stanów Zjednoczonych, nie wiedziała co się stało, kiedy w oczach seniorki pojawiły się łzy. Ogromna tragedia wywarła piętno na całym jej życiu, a po latach Natalia Kukulska zdecydowała się pójść w ślady swojej mamy i również zajęła się śpiewaniem.

Wiadomości o tragediiOgromna tragedia. Nie żyje ojciec i dwóch synów, zdjęcia z miejsca zdarzenia są przytłaczająceCzytaj dalej

Choć kariera Natalii Kukulskiej trwa już długo, wokalistka wciąż mierzy się z demonami przeszłości. Wiele osób oczekuje od niej, by wykonywała repertuar swojej zmarłej mamy, jednak piosenkarka bardzo chciałaby ruszyć dalej i pokazywać światu swoją twórczość. Dlatego postanowiła pożegnać się z cieniem swojej mamy projektem "Życia mała garść". W tym roku przypada jednak 70. rocznica urodzin oraz 40. rocznica śmierci Anny Jantar. Z tej wyjątkowej okazji, córka piosenkarki zrobiła wyjątek i ponownie pojawi się na scenie we wspomnieniu swojej mamy, tym razem jednak fanów czeka wyjątkowa niespodzianka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małżeństwo się rozwiodłoRozwiedli się po 19 latach małżeństwa. Wtedy mąż wysłał byłej żonie wiadomość, po której zamarła i zalała się łzamiCzytaj dalej

Natalia Kukulska wystąpi na scenie razem ze swoją zmarłą mamą

Natalia Kukulska nie tylko wykona piosenki z repertuaru swojej mamy, ale również zaśpiewa z nią na jednej scenie. Będzie to możliwe dzięki najnowszej technologii. Anna Jantar "pojawi" się na scenie w Opolu, a jej córka pomiędzy piosenkami przeprowadzi z nią wyjątkowy wywiad, oparty o archiwalne materiały z piosenkarką.

Dzisiaj grzeje:

1. TVP przed chwilą poinformowała. Tragedia, nie żyje polski polityk
2. Pilny apel służb ratowniczych. Jeden błąd może skończyć się tragedią
3. Niepokojące informacje napływają z Kancelarii Prezydenta. TVP przed chwilą ujawniło

- To będzie niespodzianka! Jestem bardzo ostrożna, ponieważ ja już zrobiłam taki hołd dla mamy - przyznała Natalia. - Trochę uważam ten temat za zamknięty. Utwory będą przeplatane rozmową z moją mamą, którą ja przeprowadzę. Zostawiła po sobie mnóstwo wypowiedzi, to będzie zaskakujące - wyznała Natalia Kukulska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniecznie uważajcie w nocy. Właśnie przekazano pilne ostrzeżenia
  2. Kwaśniewski nie chciał dalej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co się dzieje z Jolantą
  3. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Roksana Węgiel pierwszy raz poprosiła fanów o pomoc
  4. Nieznane nagranie Katarzyny W. Opowiedziała w nim, co się z nią działo w więzieniu
  5. Groźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanów

Chłopiec został podpalonyChłopiec został podpalony, całe jego życie było cierpieniem. Tuż przed śmiercią zrobił rzecz, którą zapamiętają wszyscyCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News