Natalia Kukulska o małżeństwie
instagram.com natalia.kukulska
Weronika Wasiak - 25 Lipca 2020

Po 20 latach małżeństwa Natalia Kukulska wyjawiła dobitną prawdę. Fani mają oczy pełne łez, nie mieli pojęcia

Natalia Kukulska dopiero po blisko ćwierć wieku trwania w związku małżeńskim postanowiła wyjawić całą prawdę na jego temat. Fani nie mieli o niczym pojęcia, artystka nie przebierała w słowach.

Natalia Kukulska bacznie strzeże swojego życia osobistego, dlatego na jej profilu nie pojawiają się raczej fotografie z bliskimi, a w czasie wywiadów stroni od opowiadania o prywatnych sprawach. Sympatycy wiedzą więc o niej niewiele, a przynajmniej tyle, ile ona sama chciała im przekazać. Gdy więc wokalistka zdecyduje się na kolejną dawkę informacji, wśród fanów aż wrze. Tym razem nie jest inaczej, tym bardziej, że wyznała całą prawdę o swoim małżeństwie.

Mężczyzna zapłacił banknotem 200 złMężczyzna zapłacił w sklepie banknotem 200 zł i wyszedł. Kiedy kasjer przyjrzał się bliżej, aż go zmroziło, natychmiast sięgnął po telefonCzytaj dalej

Natalia Kukulska szczerze o małżeństwie po 20 latach. Nikt nie miał pojęcia

Z doniesień Pomponika wynika, że Natalia od najmłodszych lat jest osobą wytrwale dążącą do celu, która wie, czego chce i nie godzi się na półśrodki. Najbardziej widać to w pracy, gdy nierzadko dochodzi do sporów, choć jak przyznał jej ukochany Michał, "jako żona potrafi odpuścić". Kukulska jest też osobą pedantyczną, dlatego w domu zawsze musi być wszystko wysprzątane na błysk. W obowiązkach na szczęście pomaga jej mąż.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Włosy, metamorfoza kobietyPoszła do fryzjera zafarbować siwy odrost. Niesłychane, co fryzjer jej zrobił, nie mogła opanować łezCzytaj dalej

Mimo iż artysta niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, jakiś czas temu, z okazji 20. rocznicy ślubu, postanowiła za pośrednictwem mediów społecznościowych uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić fanom, jak naprawdę wygląda jej małżeństwo. Przyznała bez ogródek, że jest dumna z tego, jaką relacją zbudowała z Michałem. Zwróciła również uwagę, że najlepszym tego dowodem są trzy pociechy.

- Mamy 20 lat! Nie będę się rozwodzić... o nas, ani rozczulać nad nami, ale dumna jestem, że udaje nam się iść razem tak długo. Czasami trzeba popracować. Najważniejsze są owoce tego, co między nami - trzy boskie istoty oraz dźwięki i słowa, które udaje nam się wspólnie splatać. Niech będzie zdrowie i proza życia nie podcina nam skrzydeł - to damy radę! Kto, jak nie my? - pisała.

Dzisiaj grzeje:

1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał

2. Rząd cofnął znienawidzoną przez Polaków restrykcję. Znika już od dziś

3. Objawy niedoboru witaminy D. Ma je nawet 90 procent Polaków

Fanów do łez poruszył wpis idolki. Choć nie mieli wątpliwości, że Natalia i Michał tworzą zgrane małżeństwo, nie mieli pojęcia, że połączyło ich tak wyjątkowe i silne uczucie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje 19-letni ulubieniec fanów, zginął w dramatycznym wypadku
  3. Uwaga, już się zaczęło. Rusza rejestracja o bony turystyczne
  4. Pilne ostrzeżenie. Są niezwykle trujące
  5. Wyjątkowo przykre wiadomości, choroba okazała się silniejsza. Niestety, nie żyje Piotr Baron
  6. Zdumiewające, gdzie pracuje wyglądający jak Adonis brat Michała Szpaka. Mamy zdjęcie
  7. Sąd Najwyższy za samotnymi rodzicami. Mogą skorzystać ze specjalnej ulgi
  8. Gorący romans Gessler ze słynnym polskim aktorem szybko dobiegł końca. Dziś ma do niego 1 ogromny zarzut
  9. Krystyna Pawłowicz nie mogła czekać, prosi wszystkich o pomoc. Liczy się każde wsparcie

Sami swoi - co działo się za kulisamiPolacy nie mają pojęcia, co działo się za kulisami "Samych swoich". Dochodziło do skandalicznych zachowańCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News