Co za przystojniak. Natalia Kukulska pokazała swojego 20-letniego syna, ależ się zmienił

Co za przystojniak. Natalia Kukulska pokazała swojego 20-letniego syna, ależ się zmienił Źródło: instagram.com natalia.kukulska

Natalia Kukulska zamieściła w mediach społecznościowych kilka zdjęć swojego 20-letniego syna. Internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak bardzo się zmienił. Po nastolatku nie został już ani ślad, jest dorosłym i przystojnym mężczyzną.

Natalia Kukulska nieczęsto dzieli się swoim życiem prywatnym. Wokalistka strzeże wizerunku najbliższych i dba o to, by nie zdradzić zbyt wielu prywatnych informacji. Ostatnio zamieściła na Instagramie ważne dla niej zdjęcia - fotografie syna wywarły ogromne wrażenie na internautach i odbiły się głośnym echem w sieci. Aż trudno uwierzyć, że tak wyrósł. 

Ale przystojniak. Natalia Kukulska pokazała syna

23 czerwca cała Polska świętowała Dzień Ojca, a dnia kolejnego Kukulska miała inny powód do celebracji - 20. urodziny syna. Z tej okazji opublikowała na Instagramie wyjątkowy post pełen zdjęć swojej latorośli i wzruszających życzeń, w których nie może nadziwić się, że Jan tak szybko dorósł. Owoc jej miłości z Michałem Dąbrówką raczej nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych, dlatego wpis artystki momentalnie wywołał spore poruszenie wśród jej obserwatorów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Mój syn kończy 20 lat. Uszczypnijcie mnie. Świecie, szykuj się na tego gościa - jest skarbem. Duma. Jaśku, nie będę tu publicznie robić Ci większej laurki, choć lubię "robić Laurki"... Ale wiesz, że ja Cię - napisała Kukulska, wypełniając wpis emotikonami w kształcie serca. 

Internauci, podobnie jak dumna mama, nie mogą wyjść z podziwu, że Jan tak wyrósł. Jeszcze niedawno był małym chłopcem, później - buntowniczym nastolatkiem, a teraz jest dorosłym mężczyzną. Fani Kukulskiej nie mogli przejść obojętnie, dlatego pod opublikowanymi przez artystkę zdjęciami pojawiło się całe mnóstwo życzeń i ciepłych słów. Wielu zwróciło również uwagę na to, że 20-latek jest bardziej podobny do taty niż do mamy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

- Sto lat Gościu... Córa cała mamunia, a syn chyba tata - zauważa obserwatorka. 

- To jakiś żart? To nie może być syn. To chyba jakiś fotomontaż. Natalka wrzuciła fotę z jakimś kolegą chyba. Piękni, młodzi - czytamy. 

- Cały tata - przyznaje internautka. 

- Wszystkiego najlepszego dla Jaśka - pisze kolejna. 

- Czysty tata. Sto lat - dodaje jeszcze inna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Nagła wiadomość dla wszystkich rodziców. RMF: wiadomo już, do kiedy będą dostawać pieniądze
  4. Najważniejsza wiadomość przed wakacjami. Jedziesz na urlop? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości
  5. Wszystko trzymała w tajemnicy. Wielka gwiazda TVP wzięła potajemny ślub, mamy zdjęcia
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News