Po gęstych lokach nie ma już śladu. Natalia Kukulska zmieniła fryzurę, jest nie do poznania

Po gęstych lokach nie ma już śladu. Natalia Kukulska zmieniła fryzurę, jest nie do poznania Źródło: Wikimedia Commons/Silar

Natalia Kukulska tym razem kompletnie zaskoczyła swoich fanów. Znana z charakterystycznej fryzury wokalistka pokazała się na zdjęciu kompletnie odmieniona. Aż ciężko poznać, że to ta sama osoba.

Natalia Kukulska od zawsze miała swój charakterystyczny znak - gęste, ciemne loki, które podkreślały jej urodę. Po wielu latach pokazywania na scenie swoich charakterystycznych loków, 43-letnia wokalistka stwierdziła, że nadszedł najwyższy czas na zmiany. Zmieniła się nie do poznania.

Natalia Kukulska bez swoich charakterystycznych loków. Ciężko ją teraz poznać

Słynna wokalistka pochwaliła się swoją zmianą na Instagramie, gdzie towarzyszyła jej na zdjęciu artystka i bliska przyjaciółka - Patrycja Woy. Choć Natalia ukryła się pod czarnym kapeluszem, to nie dało się nie zauważyć przemiany, jaka odbyła się z jej fryzurą. Miała kompletnie proste włosy, ani śladu po lokach, ani nawet falach.

- Kto jak kto... ale my z Patrycją Woy, choć obie wariatki, perfekcjonistki potrafimy się zatrzymać dla siebie i dla najważniejszego. Żyć, by być, nie by mieć! Moja przyszywana siostra - Patunia! Blisko ze sobą ponad 40 lat! - napisała Natalia Kukulska pod zdjęciem.

Wokalistka nie skupiała się za specjalnie na swojej zmianie fryzury w poście, ale fani szybko to zauważyli. Post zebrał ponad 2,5 tysiąca polubień oraz blisko ponad 40 komentarzy.

Natalia Kukulska nie mogła ukryć zmiany fryzury przed fanami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani szybko zauważyli zmianę na głowie znanej wokalistki. W komentarzach na portalach celebryckich szeroko komentowali i dyskutowali na temat fryzury Kukulskiej. Portal "Plotek" stwierdził nawet, że Natalia Kukulska przypomina teraz znaną projektantkę, Malwinę Wędzikowską. Nie wszyscy zgadzali się z tą oceną.

- Moim zdaniem ma fryzurę jak Anna Kowalska albo może jak Barbara Nowak - napisała internautka.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Opinie fanów na temat tego, czy wokalistce lepiej we włosach kręconych, czy też w prostych, były podzielone. Niektórzy doszukiwali się także inspiracji - kto mógł na tyle zaimponować zasłużonej artystce, aby ta chciała podebrać coś z czyjegoś image?

- Lepiej wygląda w prostych włosach, w poprzednich jak zaniedbany spaniel - skomentowała internautka.

- Wcześniej upodobniła się z tymi lokami do Ramony Rey, a teraz raczej przypomina wokalistkę z Banda i Wanda - napisała użytkowniczka.

Źródło: Instagram/natalia.kukulska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News