Niebywałe doniesienia o córce Natalii Kukulskiej. Ona ma dopiero 15 lat

Niebywałe doniesienia o córce Natalii Kukulskiej. Ona ma dopiero 15 lat Źródło: Jakub Kaminski East News

Natalia Kukulska jest mamą trojga dzieci ze związku z perkusistą, Michałem Dąbrówką. Najstarszy syn gwiazdy jest już dorosłym człowiekiem. Najmłodsza z pociech ma z kolei zaledwie trzy latka. Dzieci pary żyją z dala od blasku fleszy fotoreporterów. Ostatnio media obiegła jednak wiadomość o córce piosenkarki, 15-letniej Ani. Trudno uwierzyć, co zrobiła nastolatka.

Natalia Kukulska pochodzi z artystycznej rodziny. Jej rodzice mogli pochwalić się oszałamiającymi talentami, które wokalistka bez wątpienia odziedziczyła. Fani od dawna zastanawiają się, jaką drogę życiową postanowią wybrać dzieci popularnej piosenkarki. Fani wierzą, że pociechy pójdą w ślady swoich muzykalnych rodziców i dziadków, i już wkrótce zawładną polską sceną muzyczną.

Natalia Kukulska może być dumna z piętnastoletniej córki

Natalia Kukulska w ostatnim czasie ma wiele powodów do dumy. Niedawno Polacy mieli okazję zachwycić się talentem muzycznym jej syna, Jana. Młody mężczyzna gra na ksylofonie, bębnach, wibrafonie i perkusji, czym chętnie chwali się w swoich mediach społecznościowych. Syn wokalistki jest absolwentem szkoły podstawowej w klasie fortepianu. Uczęszczał także na zajęcia z aktorstwa, tańca i emisji głosu. Przed trzema laty zadebiutował autorskim nagraniem "Nie chcemy się bać". Okazuje się, że rodzeństwo Jana podziela jego talent i pasję. Media obiegły niebywałe wieści o starszej córce artystki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Piętnastoletnia Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, postanowiła rozpocząć karierę w show-biznesie. Nastolatka poszła w ślady zdolnej mamy i postanowiła zająć się śpiewem. Muzyka towarzyszy jej już od najmłodszych lat. Była częścią młodzieżowej formacji Żywioły, gdzie tańczyła i rozwijała się wokalnie. Uczęszczała także do Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. Ostatnio Ania opublikowała w internecie swój pierwszy utwór, który powstał w celach edukacyjnych. Promuje program stworzony przez ekspertów do spraw żywienia i doświadczonych pedagogów, którzy chcą uświadomić dzieciom uczęszczającym do klas 1-3, jak ważne jest przywiązywanie wagi do tego, co się je. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

Córka Natalii Kukulskiej do złudzenia przypomina swoją tragicznie zmarłą babcię. Burza długich brązowych włosów, pełne usta i duże oczy sprawiają, że mogłaby zagrać w filmie biograficznym o Annie Jantar. Odziedziczyła po niej również zdolności wokalne. Głosy wnuczki i babci są łudząco podobne. Trzeba przyznać, że Ania ma duże szanse na zrobienie oszałamiającej kariery. Mamy nadzieję, że już wkrótce usłyszymy ją w kolejnych piosenkach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane zapowiedzi ekspertów. Sytuacja mogła nas zmylić, IMGW nie ma wątpliwości
  2. NASA buduje zmiennokształtne samoloty. Nadchodzi lotnicza rewolucja [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Wstrząsające, nikt by nie wytrzymał. Tomasz Komenda ujawnił, co musiał jeść w więzieniu, żeby przeżyć

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News