Natalia Kukulska babcia
TRICOLORS/East News
Klaudia Bochenek - 9 Lipca 2020

Po latach Natalia Kukulska wyznała całą prawdę. Nikt nie wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami

Natalia Kukulska dopiero po latach zdecydowała się poruszyć dość trudny temat. Do tej pory nikt nie miał pojęcia, co przeżywała piosenkarka. W programie na żywo artystka opowiedziała o problemach, o tym, że wszystko było ponad jej siły, jednak musiała wytrwać. Nie da się nie docenić jej poświęcenia.

Natalia Kukulska przez lata unikała trudnego tematu, było to dla niej bardzo ogromne przeżycie - ze wszystkim musiała poradzić sobie sama. Dziś, po upływie 4 lat, piosenkarka w najmniejszych szczegółach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami.

Piosenkarka opowiedziała o trudnym okresie w swoim życiu, musiała być silna dla jednej osoby

Mama Natalii Kukulskiej, Anna Jantar, zginęła 14 marca 1980 roku w katastrofie samolotu Ił-62 "Mikołaj Kopernik", który rozbił się niedaleko Okęcia. Piosenkarka miała wtedy 4 lata i to babci zawdzięcza ogromny wysiłek włożony w wychowanie. Halina Szmeterling robiła, co mogła, aby mała Natalka jak najmniej cierpiała. Kiedy babcia artystki w późniejszych latach ciężko chorowała, piosenkarka otoczyła ją troskliwą opieką. Helena Szmeterling zmarła 27 września 2016 roku, Natalia Kukulska była wtedy w 5 miesiącu ciąży. Nigdy nie ukrywała, że było jej bardzo ciężko, po latach wyznała jak wyglądała opieka nad schorowaną kobietą.

DGP dotarł do planów premiera. Rząd chce wprowadzić podwyżki, kwoty zwalają z nógDGP dotarł do planów premiera. Rząd chce wprowadzić podwyżki, kwoty zwalają z nógCzytaj dalej

- Moja ukochana babcia w ostatnich latach życia bardzo poważnie chorowała. W którymś momencie naprawdę całe moje życie było dostosowane do jej potrzeb. Pełniłam po trochu rolę gosposi, niani, psychologa, ordynatora szpitala i dietetyka. Nieraz byłam zmęczona ponad siły, przez to czasem zniecierpliwiona. Trudno było mi się do tego przyznać, porozmawiać o tym, jak się czuję i skorzystać ze wsparcia innych. Sama chciałam wszystko robić. Czułam, że jestem to babci winna, że muszę być w 100% dla niej i nie może mi zabraknąć sił - wyznała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska postanowiła dołączyć do specjalnej akcji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

dziewczynka diagnoza niania9-miesięczna dziewczynka usłyszała przerażającą diagnozę. Wtedy jej niania zrobiła niewyobrażalną rzeczCzytaj dalej

Piosenkarka w związku z osobistymi przeżyciami doskonale wie, z czym borykają się chorujący seniorzy oraz ich opiekunowie. Wie, jak bardzo ciężka jest ta praca. Dlatego bez wahania zgodziła się być twarzą akcji, która wspiera opiekunów chorych osób.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Trwa obława polskiej policji. Nieoficjalne doniesienia o ofierze budzą grozę
2. Epidemia zablokowała oddziały zakaźne. Tysiące pacjentów bez możliwości hospitalizacji

- Wiecie, że prawie połowie opiekunów zdarzyło się zrezygnować z oferowanej pomocy w opiece? Najczęstszym powodem odrzucenia pomocnej dłoni, wskazywanym przez 31% opiekunów przebadanych w ramach kampanii edukacyjnej "Żywienie medyczne - Twoje posiłki w walce z chorobą" Fundacji Nutricia, którą wspieram, jest niechęć do bycia postrzeganym jako osoba słaba - tłumaczyła Natalia Kukulska na antenie TVN.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie
  2. Robert Lewandowski rozgrzał fanki do czerwoności. Odważne zdjęcie z wakacji stało się hitem, dostał nowy pseudonim (FOTO)
  3. Już nie ma odwrotu. Właśnie podjęto nieodwracalną decyzję dla emerytów, wszystko jest już jasne
  4. Historyczny zwrot w sprawie śmierci księżnej Diany już nadszedł? Niewyobrażalne doniesienia, prawda zostanie ujawniona?
  5. Pokazał paragon za obiad dla 6-osobowej rodziny. Wszyscy pospadali z krzeseł, kwota odbiera mowę
  6. Przełom w życiu Małgorzaty Trzaskowskiej. Nagle zapadła cisza, po chwili Rafał wypowiedział kluczowe słowa

MężczyznaMężczyzna wprowadził się do nowego domu. Z piwnicy usłyszał dziwne odgłosy, w środku dokonał porażającego odkryciaCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News