Natalia Kukulska wyjawiła prawdę o tacie
Instagram / natalia.kukulska
Monika Majko - 6 Stycznia 2020

Natalia Kukulska zdradziła, jak wiele zawdzięcza swojemu tacie. Długo trzymała w tajemnicy, jak bardzo ją chronił

Natalia Kukulska dopiero teraz wyznała, jak wiele zawdzięcza swojemu tacie. Po tragicznej śmierci Anny Jantar, mężczyzna zajmował się córką najlepiej, jak potrafił.

Natalia Kukulska wyjawiła tajemnicę o swoim ojcu, Jarosławie Kukulskim. Mężczyzna przez wiele lat chronił wokalistkę, teraz postanowiła zdradzić, przed czym. Córka jest mu bardzo wdzięczna za jego opiekę. Wielbiciele gwiazdy są wzruszeni jej niezwykłym wyznaniem.

Natalia Kukulska opowiedziała o ojcu

Wokalistka niedawno otrzymała propozycję, by zostać trenerem w dziecięcej edycji programu The Voice. Kukulska odmówiła, z powodu niedających jej spokoju wątpliwości.

- Jakoś nie wyobrażam sobie siebie w tej roli. Mam trochę obaw przed tego typu programami, choć wiele dobrego o nich słyszałam. Bałam się, że będzie tam presja rodziców. Dla dzieci takie emocje konkursowe są trudne. To, że przegrają, poczują niedowartościowane, może mieć potem wpływ na całe ich życie. One mogą nabawić się kompleksów - powiedziała Natalia Kukulska.

Zenek Martyniuk o hejterachZenek Martyniuk brutalnie zaatakowany przez hejterów. Muzyk wydał oświadczenieCzytaj dalej

Gwiazda doskonale wie, o czym mówi. Sama zaczynała swoją karierę w wieku 10 lat, po śmierci mamy, Anny Jantar. Wszystko dzięki tacie, Jarosławowi Kukulskiemu - rodzic zachęcił ją do udziału w programie dla dzieci, który przygotowywał dla telewizji. To właśnie tam mała Natalia zaśpiewała wielki hit pt. "Co powie tata?" Później nagrała dwa albumy, "Natalia" oraz "Bajki Natalki".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Studniówka i wpadki młodych dziewczynGdzie byli rodzice? Sukienki na studniówkę tych dziewczyn zrobiły z nich pośmiewisko na całą szkołęCzytaj dalej

Natalia Kukulska jest wdzięczna tacie

Pomimo występu w telewizji i nagrania płyt, dziewczynka nigdy nie koncertowała na scenie. To była decyzja jej ojca, który w ten sposób chronił ją przed utraceniem dzieciństwa. Kukulski chciał, by jego córka przeżywała te beztroskie lata, jak każde dziecko. Postanowił, że do śpiewania wróci, kiedy będzie dorosła i jeśli sama o tym zdecyduje.

Dzisiaj grzeje:

1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Karambol na autostradzie, 5 osób nie żyje, 60 jest rannych, w tym małe dzieci. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

Dziś Natalia Kukulska jest mu bardzo wdzięczna za taką postawę. Wokalistka stara się również zapewnić takie dzieciństwo swoim potomkom. Jest matką 19-letniego Jana, 14-letniej Anny oraz 3-letniej Laury.

- Chronił mnie przed gwiazdorzeniem. Przecież już wtedy pojawiały się komentarze, że ojciec tresuje córkę, zarabia na niej pieniądze. A to była nieprawda - wyznała Kukulska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Polsat podał tragiczne informacje z samego rana. W pożarze zginęły 4 osoby, kilkanaście walczy o życie
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

PogrzebPoświęciła życie, by karmić bezdomne zwierzęta. Gdy umarła, na jej pogrzebie doszło do niespotykanych scen, nikt nie mógł się tego spodziewaćCzytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News