Natalia Kukulska i brat
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 5 Września 2020

Niemal nikt nie wiedział. Dopiero po latach brat Natalii Kukulskiej wyjawił prawdę

Natalia Kukulska jest córką Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Wokalistka ma również przyrodniego brata, z którym przez wiele lat łączyły ją chłodne stosunki. Niedawno Piotr Kukulski zdecydował się na poruszające wyznanie, niewiele osób o tym wiedziało. Cudem uniknął śmierci.

Natalia Kukulska już dzisiaj wieczorem wystąpi na scenie opolskiego amfiteatru w ramach koncertu poświęconego wspomnieniu o jej rodzicach - Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. Nie wszyscy wiedzą, że ojciec wokalistki miał jeszcze syna z drugiego małżeństwa. Przyrodnie rodzeństwo przez wiele lat łączyły chłodne stosunki, niedawno jednak Piotr Kukulski zdecydował się ujawnić prawdę.

Natalia Kukulska ma młodszego brata, Piotra

Po śmierci Anny Jantar, Jarosław Kukulski związał się z Moniką Borys. Owocem tego małżeństwa jest syn i przyrodni brak Natalii Kukulskiej, Piotr. Celebryta w młodości próbował swoich sił jako raper, nie odniósł jednak spodziewanego sukcesu. W międzyczasie jego stosunki z siostrą uległy ochłodzeniu. Piotr Kukulski nie był grzecznym nastolatkiem i często pakował się w kłopoty.

Jarosław Kaczyński, była kobieta ujawnia tajemniceByła jedną z "kobiet Kaczyńskiego". Właśnie przerwała milczenie, ujawniła, co robił w tajemnicyCzytaj dalej

W wywiadzie, którego udzielił niedawno "Super Expresowi", 31-latek wrócił pamięcią do swoich 18. urodzin. W prezencie dostał wtedy kabriolet marki Mercedes i postanowił je przetestować. Opuścił dach i ruszył w miasto, gnając 160 km/h. Brawurowej przejażdżki swoim nowym samochodem omal nie przepłacił życiem.

– Dachowałem 6 razy. Oczywiście jechałem bez dachu, pałąk pasażera się złamał, a mój nie i tylko dlatego żyję. Miałem skórę zdjętą z głowy, straciłem dwa litry krwi – przyznał Piotr Kukulski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przed laty wyglądała zupełnie inaczejPielęgniarka chce wyglądać jak plastikowa lalka. Wydała fortunę na operacje, widok powala na kolanaCzytaj dalej

Piotr Kukulski w końcu zamieszkał z tatą, którym zajmował się do ostatnich dni życia. Jeździł z kompozytorem do szpitala i towarzyszył mu podczas operacji. W tym czasie wyciszył się i zmienił swoje życie.

– Po tym wszystkim zamieszkałem z tatą na stałe, bo wiedziałem, że on woli mieć mnie przy sobie. Był rozwiedziony z moją mamą, chorował na serce, potem doszły dializy i okazało się, że ma tętniaka aorty brzusznej – powiedział celebryta.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Śmierć taty w 2010 roku zbliżyła do siebie zwaśnione rodzeństwo. Wspólna żałoba sprawiła, że Natalia i Piotr przybliżyli się do siebie i dzisiaj darzą się szacunkiem i sympatią.

- Są serdeczne. Rozumiemy się i współpracujemy. W sobotę o 11.00 wspólne odsłonimy gwiazdę naszego taty w Opolu, a wieczorem podczas Festiwalu Piosenki Polskiej, w amfiteatrze odbędzie się koncert poświęcony Jarosławowi Kukulskiemu i Annie Jantar. Wiem, że szykują się niespodzianki z użyciem najnowszej techniki komputerowej i hologramu, sam jestem ciekaw jak wypadnie całość – wyznał młody Kukulski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotować
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Media huczały o jej głośnym rozstaniu z mężem. Teraz gwiazda disco polo znów jest na językach, pokazuje ekskluzywne śniadania i bawi się w najlepsze

Rodzina apeluje o pomocAnita chciała schudnąć po urodzeniu dwójki dzieci. Od roku jest w śpiączce, rodzina jest bezradnaCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News