Natalia Kukulska ma powody radości. Chodzi o jej syna

Natalia Kukulska ma powody radości. Chodzi o jej syna Źródło: TRICOLORS/East News

Natalia Kukulska ma się z czego cieszyć. Znana piosenkarka pochwaliła się w mediach społecznościowym swoim synem. Jej radość jest widoczna gołym okiem. Ten widok ucieszy jej fanów.

Natalia Kukulska razem ze swoim mężem, Michałem Dąbrówką doczekała się trójki wspaniałych dzieci, z których jest ogromnie dumna. Niedawno w mediach społecznościowych ukazał się post piosenkarki, w którym opisuje, jak bardzo rozpiera ją duma, gdy patrzy na swojego syna. 

Natalia Kukulska "robi laurkę" dla Jasia

Natalia Kukulska opublikowała w mediach społecznościowych życzenia z okazji urodzin swojego syna, Jana. Młody chłopak obchodził niedawno swoje 20 urodziny. Mama jest z niego ogromnie dumna.

- Mój syn kończy 20 lat. Uszczypnijcie mnie. Świecie szykuj się na tego gościa - jest skarbem. Duma. Jaśku, nie będę tu publicznie robić Ci większej laurki, choć lubię „ robić Laurki”... ale wiesz, że ja Cię...  - napisała na Instagramie. 

W komentarzach pod wspólnym zdjęciem pojawiło się wiele życzeń dla syna Kukulskiej, a także multum komentarzy, w których internauci podkreślają, jak Jaś jest bardzo podobny do swojego taty. Na dole zamieszczone zostało to zdjęcie, wy też widzicie podobieństwo do Michała Dąbrówki?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Natalia Kukulska ma powody, by być dumna z syna

Natalia Kukulska ma wiele powodów, by być dumną ze swojego syna. Jan, tak jak jego rodzice i dziadkowie, wybrał drogę związaną z muzyką. Młody muzyk ukończył szkołę podstawową w klasie fortepianu, gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji oraz bębnach. Syn Kukulskiej komponuje także swoje utwory. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość dla wszystkich klientów banku PKO BP. Zawieszono jedną z najważniejszych usług do odwołania

2. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia

Natalia Kukulska już wielokrotnie w wywiadach i za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznawała, że jej syn jest niezwykle utalentowany. Mówi się, że Jan zastanawia się nad wyborem uczelni artystycznej w Londynie lub w Ameryce. Rodzice kibicują mu z całego serca, wierząc, że odniesie sukces. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia
  2. Wielka tragedia obiegła świat. 20-letni kolarz zmarł w trakcie wyścigu, lekarze podali przerażającą przyczynę śmierci
  3. Czy powinno się ściągać z bobu skórkę przed zjedzeniem? Odpowiedź nie jest oczywista
  4. Maryna z "Janosika" po śmierci męża zrobiła wyjątkowo smutną rzecz. Mało która kobieta byłaby gotowa na podobną rzecz
  5. Spojrzał w niebo i aż zaniemówił. Natychmiast zrobił zdjęcie, w życiu nie widział nic podobnego
  6. Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani. Para prezydencka dała się ponieść, podobnych rzeczy jeszcze nie było

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News